20 let je GO! logistickým partnerem českých firem včetně gigantů z oblasti e-commerce, zdravotnictví či automotive. V uplynulém roce prošlo jeho mezinárodní sítí 8 milionů zásilek, které putovaly do všech koutů Evropy díky více než tisícovce těch nejspolehlivějších kurýrů.

Filosofií GO! je osobní přístup a maximální flexibilita nabízených řešení při zachování nejvyššího standardu spolehlivosti, bezpečnosti a rychlosti. V novém roce otevírá dveře novým tvářím, které doplní jeho řady a stanou se součástí propojeného týmu, který se od A do Z stará o spokojenost klientů.

A příležitost GO! má ve všech odděleních od zákaznické péče až po obchod, od Brna přes Prahu až po Plzeň.

Obchodní oddělení – příležitost pro ambiciózní lidi

Obchodní zástupce je v GO! pravou rukou klientů. Nastavuje s klientem procesy, proniká do jeho businessu a potřeb a optimalizuje pro něj řešení a služby. Díky tomu ví každý  zákazník, na koho se obrátit, ať už potřebuje speciální přepravu zásilky nebo rozšířit své podnikání za hranice. Aktuálně GO! hledá kolegy do obchodního oddělení v Plzni a na Moravě.

Zákaznická péče – dveře do světa logistiky

Specialisté ze zákaznické péče se starají o dotazy a poptávky našich zákazníků. Spolu s kolegy z logistiky jsou srdcem distribučního centra, kterým neunikne z dohledu žádná zásilka. V pražské Hostivici GO komunikativní lidi, kteří hledají stabilní práci a chtějí proniknout do světa logistiky.

Asistent/ka – pravá ruka GO!

Říká se, že za každým úspěšným mužem stojí žena a GO! ví, že za každým úspěšným týmem stojí skvělí asistenti. Svět expresní logistiky je různorodý stejně jako práce v něm. Aktuálně GO! hledá někoho, kdo bude oporou vedení naší společnosti v Plzni, ale také člověka, který bude pravou rukou pražských logistiků. N

Skladový operátor – nepostradatelná součást distribučního centra

V pražské Hostivici se nachází distribuční centrum GO! pro Českou republiku, které je součástí mezinárodní sítě. Denně tudy proudí zásilky klientů, které tu čekají na svojí další cestu. GO! hledá šikovného člověka, který udrží dohled nad svěřenými zásilkami a postará se o jejich plynulé odbavení.

Zdroj : GO!