[quote]Všechny elektrické skladové vozíky budou od podzimu 2018 dodávány přímo z výroby s technologií pro telematiku ve standardní výbavě. Základem této technologie bude I_Site, tržní leader v oblasti fleet managementu a konektivity. V celé Evropě je na systém napojeno již více než 60 000 chytrých vozíků a tento počet každý den narůstá.[/quote]

Data hovoří jasně – zákazníci mají velký prostor pro úspory

Využití zdrojů je zásadním bodem tohoto rozhodnutí. Existující data získávaná z více než 60 tisíc chytrých vozíků vybavených technologií I_Site a provozovaných v tisících aplikacích po celé Evropě ukazují, že drtivá většina uživatelů může ušetřit podstatnou část svých zdrojů investovaných do manipulace a logistiky prostým zvýšením úrovně využití dostupné techniky.

I_Site snižuje náklady na škody a opravy až o 70 %

Jiný obrovský prostor pro úspory nabízí práce s obsluhou a management bezpečnosti. Nehody při manipulaci znamenají často brutální náklady na škody způsobené na strojích a vybavení provozů, nemluvě o rizicích zranění osob. Data ze systému Toyota I_Site potvrzují, že přijetí nejlepších možných zkušeností v oblasti řízení bezpečnosti kombinované se schopností detailně monitorovat chování obsluhy a způsob, jakým s vozíkem zachází, může podstatně redukovat náklady na opravy nebo výměnu zničeného vybavení až o 70 %.

Zdroj: Toyota

DPP