[quote]Heineken N.V. je nizozemská pivovarnická společnost, založená v roce 1864 Gerardem Adriaanem Heinekenem v Amsterdamu. Heineken vlastní více než 165 pivovarů ve více než 70 zemích. Produkuje 250 mezinárodních, regionálních, místních a speciálních piv a moštů a zaměstnává přibližně 73 000 lidí.[/quote]

Heineken Slovensko sídlí ve městě Hurbanovo v Podunajské nížině. Hurbanovo je nejteplejším místem v bývalém Československu s úrodou vysoce kvalitního ječmene a zároveň se zdroji velmi kvalitní vody. Hurbanovský pivovar byl dokonce prvním výrobcem piva v bývalých východních zemích, který stáčel pivo do plechovek.

V návaznosti na společnost CROWN a její požadavky, a na základě výběrového řízení jsme v březnu tohoto roku započali spolupráci se společností HEINEKEN, jedním z největších výrobců piva na světovém trhu. Změnou povahy výroby vzhledem k výpadku HORECA sektoru se společnost rozhodla předvyrobit určitý objem zboží a uskladnit ho jako tzv.extra stock pro následnou distribuci.

Jsme rádi, že naše společnost dostala prostor zajišťovat služby pro tak zajímavého, ale i náročného klienta, a to jak z pohledu hygieny, tak i kvalitativního standardu. Na platformě FM LOGISTIC v Seredi skladujeme lahvové i plechovkové produkty připravené pro následnou expedici.

 

Zdroj : FM Logistic