www.syba.cz
Invoitix

Odborná skupina Papír – Lepenky – Obaly připravuje ve spolupráci s Obalovou asociací SYBA odbornou konferenci. Výroba obalů ve 21. století. Konference, která je zaměřena na novinky z oblasti technologií, výroby, ale i designu či SW aplikací, se bude konat ve čtvrtek 7. června 2018 v Hustopečích u Brna.

Na konferenci nebudou chybět presentace zabývající se legislativou či výzvami, kterým současní výrobci musí čelit. Komplexní program je koncipován tak, aby oslovil, jak výrobce obalů, kteří je mají jako svou hlavní činnost, tak i polygrafickou produkci, která si stále častěji uvědomuje potenciál packagingu a vedle své hlavní produkce se tomuto odvětví stále častěji věnuje.

Od konstrukce k výseku

Zmíněny budou i možnosti soudobých SW upgradů určených ke konstrukci obalů a především oblast řezacích plotrů, které se stále častěji posouvají z oblasti vzorkování do produkce. Pro výkonnou produkci je však výsek naprosto nezbytnou záležitostí a jeho kvalitu zajišťuje kvalitní vysekávací nástroj, tedy planžeta. Tedy ani novinky od předních výrobců nástrojů či zpracovatelských technologií rovněž chybět nebudou.

Zušlechťování i řídící SW

V poslední části konference budou presentovány novinky z oblasti zušlechťování, především v souvislosti s digitální ražbou. Odpresentovány budou i možnosti výkonného ERP SW, který je zaměřen na obaláře i tisk.

Program i přihlášku pro zájemce zde

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP