Na pozadí událostí uplynulého roku nebylo vůbec jisté, zda se na Mezinárodním Strojírenském Veletrhu 2021 vůbec potkáme. A přestože už se nad brněnský veletrh opět blíží mračna, neztrácíme optimismus a budeme se na vás 8 – 12. 11. 2021 těšit.

GO! Automotive & Industry

Oborové veletrhy jsou skvělou příležitostí pro neformální setkávání s těmi nejpovolanějšími z branže. Jako B2B poskytovatel logistických služeb je základním stavebním kamenem budování efektivních řešení pochopení core businessu našich klientů a veletrhy jsou ideální chvílí, kdy potřeby poznávat zblízka. Našimi klienty jsou, mimo jiné, také nástrojaři, automobilky, mechanizátoři a další. V rámci řešení GO! Automotive & Industry pro ně zajišťujeme urgentní přepravy náhradních dílů do výroby, nadrozměrné přepravy komponentů či transporty palet.

„Identifikace klientových potřeb nám umožňuje snadnější integraci našich služeb do jeho procesů. …A to je přesně to, co pohání náš servis – zákazníci, kteří nemají čas ztrácet čas,“ 

Speciální služby pro speciální potřeby

Aby mohla být výroba v provozu celý den, zavedli jsme možnost pozdního vyzvednutí. I při odpoledních vyzvedávkách však zachováváme standard doručení do druhého dne. Speciálně pro výrobní odvětví jsme pak upravili mezinárodní linky tak, abychom doručovali v Německu zásilky už brzo ráno.

„Identifikace klientových potřeb nám umožňuje snadnější integraci našich služeb do jeho procesů. I když jednotlivé výrobní závody pracují kontinuálně a prakticky se nezastaví, musí i jejich logistika fungovat tak, aby celý proces nebrzdila. A to je přesně to, co pohání náš servis – zákazníci, kteří nemají čas ztrácet čas,“ komentuje službu GO! Automotive & Indstustry obchodní ředitelka GO! Express & Logistics, Kateřina Benešová.

Uvidíme se na MSV

Těšíme se na jeden z dalších důležitých veletrhů a setkání se stálými i novými hráči na trhu. Zajímá vás, jak můžete zefektivnit svoji logistiku? Napište nám a my se za vámi na MSV zastavíme.

Zdroj  :GO!