[quote]Logicor, přední majitel a provozovatel logistických areálů v Evropě, oznamuje otevření nové pobočky v Praze v České republice. Pobočka je v provozu od 1. května 2021.[/quote]

 

Hlavním manažerem pro aktiva a výstavbu Logicor v České republice, který bude pražskou pobočku řídit, je Pavel Rufert. Ve své nové funkci bude Pavel odpovědný za posílení tržního podílu společnosti Logicor, zajišťování nových nájemníků a dohled nad kupováním pozemků a výstavbu nových projektů na podporu dalšího rozšiřování portfolia spravovaných nemovitostí a pracovního týmu.

 

Pavel má víc než 10 let zkušeností v průmyslovém a komerčním sektoru a přichází ze společnosti P3, kde působil jako manažer pro pronájmy a jeho povinnosti zahrnovaly získávání nových nájemníků jak pro stávající areály, tak pro areály budované na míru, vyjednávání pronájmů, řízení projektů, budování zákaznických vztahů, zajišťování nových pozemků a poskytování nemovitostí ke koupi. Před působením ve společnosti P3 pracoval šest let jako konzultant pro společnost Jones Lang LaSalle Czech Republic, kde jednal jménem pronajímatelů a nájemníků z oboru automobilového průmyslu a jiných výrobních odvětví, FMCG, 3PL, velkoobchodu, maloobchodu a e-commerce.

 

Bartosz Mierzwiak, generální ředitel Logicor pro Střední, Východní a Severní Evropu, říká: „S potěšením konstatuji, že společnost Logicor pokračuje v pozitivním rozvoji svého postavení na trhu Střední a Východní Evropy nejen jmenováním Pavla jako hlavního manažera pro aktiva a výstavbu, ale také otevřením nové pobočky se sídlem v Praze. Rozšíření pozemkového vlastnictví a další investice v tomto regionu na pomoc našim zákazníkům při rozšiřování jejich obchodních provozů jsou jednou z našich hlavních priorit.”

 

Logicor provozuje logistické areály v České republice od roku 2014 a v současné době spravuje v zemi asi 64 000 čtverečních metrů.

 

Zdroj : Logicor