Mezinárodní logistický provider FM Logistic obsadil v Top Brand Report 2020 třetí místo v sektoru logistického průmyslu. Zprávu přinesl časopis PRESS a jedna ze společností zabývající se monitoringem médií v Polsku.

Jedná se o třinácté vydání této zprávy, do které společnost nebyla v minulých letech zahrnuta. Report registruje pět set nejsilnějších značek v Polsku v padesáti různých odvětvích, přičemž eviduje deset značek na sektor.

Při hodnocení společností se berou v úvahu následující faktory:

  • Frekvence publikací
  • Kvalita obsahu (reklamy se neberou v úvahu)
  • Potenciální počet čtenářů každého média
  • Indikátor sentimentu – pozitivně označené zmínky pozitivně ovlivňují konečnou sílu značky, zatímco negativní publikace snižují konečný výsledek (Společnost má nejvyšší indikátor sentimentu mezi konkurenty)

Letošní umístění na této pozici je znamením, že byla účinně a vhodně implementována komunikační strategie firmy  #ReadyForYourChallenge, která byla médii i čtenáři dobře přijata,“ říká Adrianna Morze, Marketing manager pro střední a východní Evropu.

Děkujeme všem odborníkům z FM Logistic Polsko, kteří denně podporují komunikační tým. Velice si ceníme jejich zapojení, času a znalostí, které jsou pro nás neocenitelné,“ dodává.

 

Společnost FM Logistic Polsko rozšířila své podnikání o pronájem více než 5 000 metrů čtverečních skladových prostor ve městě Janki u Varšavy a dvakrát tolik v logistickém parku poblíž Poznaně. U příležitosti 25 let působení v Evropě zahájila společnost program FM Open Lab, kterým chce podpořit začínající podniky tím, že jim nabídne prostor pro testování nových řešení.

 

Zdroj : ČTK