Svá vysokoškolská studia jste uzavřeli před pár lety a roky strávené v práci už skoro ani nepočítáte, přesto ale máte potřebu svou kariéru dále posouvat a neustrnout na mrtvém bodě. Pokud jste se v úvodní větě poznali a řešíte, co se sebou a svou kariérou dělat dál, zaměřte svou pozornost na možnost rozšíření vašich schopností v rámci specializovaného postgraduálního studia v programu MBA Doprava, spoje a logistika, který nabízí Business Institut nově také v online verzi.

Kromě získání titulu a diplomu, si studiem otevřete dveře k praktickým poznatkům z vašeho oboru díky kvalifikovaným a zkušeným odborníkům z lektorského týmu. Velmi cenné jsou i kontakty získané během studia.

Jaké jsou tedy 4 hlavní výhody MBA studia na Business Institutu se specializovaným zaměřením na logistiku, dopravu a spoje?

  • Získáte nové poznatky nejen teoretické, ale i praktické – všichni lektoři používají příklady z reálných situací a součástí studia jsou i konzultace.
  • Navážete cenné kontakty v oboru – tzv. networking
  • Dozvíte se, jak uplatnit efektivní využití logistiky v jednotlivých firemních procesech
  • Podíváte se i do budoucnosti logistiky a připravíte se na výzvy, které vás teprve čekají

Pro koho je studium vhodné?

  • Pro ty, kteří mají za sebou již ukončené vysokoškolské vzdělání a několik let praxe v oboru logistiky, dopravy a spojů
  • Pro ty, kteří chtějí svou kariéru posunout dál a neustrnout na jednom místě
  • Pro ty, kteří se chtějí podívat na svůj obor z pohledu teoretického i praktického v širších souvislostech
  • Online program pro ty, kteří si chtějí studium nastavit dle svých možností

Z referencí absolventů:

Po letech praxe v oboru jsem přemýšlel, jak si dál rozšířit vzdělání v oblasti logistiky a studium na Business Institutu bylo výborným rozhodnutím. Díky profesionálním lektorům i kolegům jsem měl možnost získat nové poznatky nejen na teoretické úrovni, ale především z praxe.“ – Miroslav Meleg, vedoucí logistiky, absolvent MBA programu Doprava, spoje a logistika.

Studium je správná volba pro ty, kteří se chtějí posunout profesně a osobnostně zase o kus dál. Setkal jsem se s celou řadou velmi inspirativních odborníků. Moderní forma výuky a individuální přístup jsou hlavní devizou této školy.“ – Martin Komorný, CEO – LEAN Logistic, absolvent MBA programu Doprava, spoje a logistika

Studium MBA v oboru logistiky nabízí pražský Business Institut v kombinované (1,5 roku) a nově i online formě studia, které trvá pouze 1 rok. Online studium probíhá místo lektorských setkání formou videopřednášek a bonusem je přístup do bohaté online knihovny s více než milionem titulů. Studium je flexibilní a zájemce si ho nastaví individuálně dle sebe.

Nepromeškejte re/start své kariéry – začít online studium můžete kdykoliv a kdekoliv. Přihlaste se ještě dnes, nezabere vám to více než 2 minuty času. Aktuálně za zvýhodněné ceny školného.