[quote]V době pandemie doručuje GO! Express & Logistics bez příplatků. „Uvědomuje si, že naši zákazníci čelí denně omezením souvisejících se současnými opatřeními. Protože ani GO! Express & Logistics není výjimkou, o to více jsme si vědomi nutnosti úspor na straně našich zákazníků.[/quote]

Proto ani v této době, na rozdíl od jiných přepravců, nenavyšuje GO! ceny o mimořádné příplatky a svým zákazníkům pomáhá s rychlejším návratem do normálního provozu.

„Rád bych Vám s drobným odstupem poděkoval za velmi rychlé zorganizování přepravy materiálu do a z Budapešti! Bylo to opravdu velmi pružně a profesionálně zorganizováno a i náš klient v Maďarsku ocenil (docela dost překvapen), jak se vše zvládlo na čas. V minulém týdnu jsem o tom mluvil i s majiteli společnosti, takže připojuji i jejich díky. V současné době, kdy málo co funguje tak jak má, to bylo velmi osvěžující!“, řekl Ing. Tomáš Kocur, MBA, Business Director, Repromeda.

GO! děkuje všem, kteří se na jejich služby s důvěrou obrací, ať už se jedná o zdravotnický materiál, přepravu vzorků či běžnou zásilku. Jejich kurýři jsou tu stále pro vás, připraveni doručovat vaše zásilky pandemii navzdory.

 

Zdroj : GO!