Námořní doprava zůstává nejběžnějším, nejúčinnějším a nejekologičtějším způsobem doručení. To je často nejlepší možnost pro přepravu zboží, pokud je pozemní doprava drahá nebo nedostupná kvůli nedostatečně rozvinuté infrastruktuře. AsstrA-Associated Traffic AG otevřela novou kancelář v klíčovém centru námořního obchodu, aby uspokojila rostoucí poptávku po službách námořní přepravy a zároveň byla blíže zákazníkům a partnerům v Hamburku.

Doprava FCL je jednou z klíčových nabídek AsstrA. Skupina společností neustále rozšiřuje portfolio svých služeb a reaguje na změny poptávky na trhu lodní dopravy. Aby byla společnost AsstrA blíže zákazníkům a co nejvíce vyhovovala jejich požadavkům, otevřela pobočku v Hamburku, kde specialisté společnosti poskytují celou škálu služeb na podporu námořní dopravy.

Námořní přeprava má důležité místo v globálních dodavatelských řetězcích. Cílem AsstrA je stát se plnohodnotným globálním námořním a oceánským dopravcem a posílit svou přítomnost v tomto sektoru. K dosažení tohoto cíle byla otevřena nová kancelář v Hamburku. Po Magdeburgu a Hofu se Hamburk stal třetím městem v Německu, kde má AsstrA kancelář. Vysoce inovativní německá ekonomika je čtvrtá největší na světě a je silně orientována na export. Hamburk je zase strategicky důležité město pro lodní dopravu. Otevřením kanceláří ve velkých přístavních městech v Evropě, USA a Číně propojujeme kontinenty,“ říká Andrey Ivanov-Kolakovsky, regionální ředitel AsstrA pro EU.

Nová kancelář AsstrA se nachází v blízkosti přístavu Hamburk na řece Labi, 110 km od ústí Severního moře. Tento největší námořní přístav v zemi je známý jako německá „brána do světa“. Z hlediska propustnosti v TEU je Hamburk po Rotterdamu a Antverpách třetím nejrušnějším přístavem v Evropě a 15. největším na světě.

AsstrA v Hamburku nabízí řešení, která splňují požadavky každého klienta. Naši zákazníci mohou využít služeb námořní přepravy importního a exportního nákladu, plné podpory celního odbavení a také nabídky FCL a LCL doručení. Specialisté AsstrA také organizují železniční a silniční přepravu před a během přepravy z/do přístavu Hamburk pro náklad LCL a FCL. Nabídka zahrnuje klíčové obchodní cesty východ/západ mezi Čínou, USA a Tureckem,“ dodává Volker Reinharz, vedoucí německé divize kontejnerů ve společnosti AsstrA.

Zdroj : AsstrA