[quote]Sdružení nákladních a autobusových dopravců Česmad Bohemia mění vedení. Na pozici prezidenta sdružení skončil po 18 letech Vladimír Starosta, nahradil ho Josef Melzer. Dnes o tom informovalo sdružení v tiskové zprávě.[/quote]

Starosta byl v čele Česmad Bohemia od roku 2001, podle mluvčího Martina Felixe se nyní rozhodl skončit a věnovat se jiným projektům. Předsednictvo sdružení Starostu jmenovalo čestným prezidentem, jinou funkci už ovšem bývalý prezident sdružení vykonávat nebude.

Novým předsedou byl následně předsednictvem zvolen Josef Melzer ze společnosti M+L Logistik. Jeho mandát je zatím tříletý. Změny se udály i na dalších postech, prvním viceprezidentem byl zvolen Zdeněk Suchan z firmy Autobusy Karlovy Vary, viceprezidentem pro nákladní dopravu Aleš Willert zastupující C.S. CARGO holding a v pozici viceprezidenta pro osobní dopravu bude pokračovat Radislav Kusák z ČSAD Uherské Hradiště.

Česmad Bohemia je největším sdružením dopravců podnikajících ve vnitrostátní i mezinárodní nákladní a osobní silniční dopravě. V současné době sdružuje téměř 2200 podnikatelských subjektů s téměř 25.000 vozidly.

 

Zdroj : ČTK

DPP