[quote]Soutěž o nejlepší obalová řešení OBAL ROKU certifikovaná globální obalovou organizací World Pacakging Organisation je branou do světové soutěže WorldStar Packaging Awards (WS). Slavnostní předávání WS proběhlo loni v květnu v Praze. Díky okolnostem proběhne letos předání WS 2020 českým a slovenským laureátům během Obalového galavečera.[/quote]

Uzávěrka koncem července

Celosvětové rozšíření pandemie COVID-19 způsobené čínským virem se nevyhnulo ani naší zemi a bylo příčinou razantních společenských opatření. V této souvislosti byl posunut i termín uzávěrky přihlášek na konec července. Nicméně již přihlášené exponáty jsou na webu soutěže průběžně prezentovány: kdo se dříve přihlásí, je po delší dobu vidět.

Galavečer na OBALKO

Podobně jako loni, i letos organizátor soutěže využije český a slovenský obalový kongres OBALKO k slavnostnímu předání trofejí vítězům soutěže. Rezervujte si ve svém kalendáři datum 15. října 2020 pro účast na Obalovém galavečeru. Galavečer je příležitostí pro zviditelnění obalových konstruktérů a designérů, využijte možnost jmenovat tyto důležité osoby v přihláškové dokumentaci.

Partneři soutěže

Organizátor soutěže si váží partnerství, která umožňují hladký průběh celé organizace. Generálním partnerem je AOS EKO-KOM. Stříbrnými partnery jsou THIMM THE HIGHPACK GROUP, SMURFIT KAPPA, FACHPACK, EMBAX-PRINT. Bronzovým partnerem je DS SMITH, dalšími partnery jsou IPSOS a BRAUBEVIALE.

Zdroj : SYBA