DPP

[quote]Letiště jsou obvykle nudná, únavná a jednotvárná. Ovšem příležitostně se na nich urodí vtipné okamžiky, ať už chtěné nebo náhodné, které poněkud rozjasní letištní šeď. Některé z těch nejlepších, které se udály po celém světě, se pokusil sesbírat britský zpravodajský server Daily Mail.[/quote]

Chybět mezi nimi nemůže fotografie šťastné rodiny čekající u příletů s velkým nápisem: „Vítej doma z vězení, mami.“ Další snímek zachytil čtveřici stormtrooperů z Hvězdných válek, kteří čekali na Darth Vadera, aby ho uvítali ihned poté, co vystoupí na zemský povrch v celé své černé kráse.

Ještě podivnější je fotografie, na níž procházejí bezpečnostní kontrolou dva tučňáci. Ano, tento snímek vyvolává mnoho otázek, na které ovšem nejsou k dispozici žádné odpovědi.

Další bizarní scény zahrnují stylové cestovatele, kteří namísto laptopu píšou na klasickém psacím stroji, babičku o holi, jež se postarala o zácpu na posuvném pásu, či hyperkorektní symboly u toalet zajišťující právo vstupu pro ženy všech tvarů.

A chybět nesmí ani fotografie, která dokládá, jak důležité je nosit svůj béžovo-růžový cestovní polštářek kdekoli jinde, než za zády zhruba ve výši hýždí…

Zdroj: ČTK