Do mezinárodní exhibice World of Freight (WOF) Expo 2021 zbývá už jen pár měsíců. Expo se koná v srdci Evropy, v Bratislavě na Slovensku – ideální pozice pro logistický hub regionu CEE. WOF Expo je první výstava, která se bude každoročně přesouvat do jiných zemí regionu střední a východní Evropy s cílem vytvořit společnou a stabilní platformu pro poskytovatele nákladního / dodavatelského řetězce a průmyslové / výrobní společnosti se specifickým zaměřením na CEE region.

 

WOF Expo 2021 přivítá mezinárodních účastníků z více než 44 zemí. Spojí importérů, exportérů, maloobchodníků, velkoobchodníků s nejaktuálnějšími poskytovateli řešení dodavatelského řetězce, aby maximalizovali svůj potenciál, zefektivnily procesy a poskytli flexibilní a udržitelnou budoucnost dodavatelského řetězce po náročném pandemickém období.

 

WOF Expo dnes oficiálně zahajuje hlasování WOF EXPO AWARDS 2021 s cílem oslavit popřední společnosti, jejich úspěchy a pokroky v logistickém sektoru.

Ti nejlepší budou soutěžit o prestižní ocenění v devíti kategoriích: “Port of the future” , “Air Cargo Excellence” , “Smart Freight Forwarder” , ”Last Mile Expert”, ”Green Impact”, ”Start Up Hero”, ”Innovation of the Year”, ”Shipping Line Efficiency”, ”Speedy Flow Airport”.

Vítězové budou oceněni na slavnostním předávání cen WOF Awards Gala 7. října 2021 v Inchebě Expo v Bratislavě, kde budou mít příležitost prezentovat své úspěchy jako vedoucí hráči na mezinárodní platformě.

Nastal čas vyhlásit absolutních finalistů Port of the Future Award! Ocenění, které představuje nejinovativnější kontejnerový přístav regionu, propaguje přední přístavy pro spotřebitele a celý dodavatelský průmysl v CEE regionu a na celém světě.

Vidíme, jak rychle se vyvíjejí nové technologie, přístavy implementují proces digitalizace a zároveň vyvíjejí strategie pro zlepšení udržitelnosti, což je také důležitým aspektem pro rozvoj měst. Cena Port of the Future umožní představit světu pokroky, které přístavy dosahují, a jak přispívají k lepšímu rozvoji svých regionů.

Klíčovým ukazatelem výkonu proto není jen objem nákladu. Každý finalista byl vybrán pro vynikající logistický výkon s průkopnickými inovacemi, snahou o udržitelnost a efektivitu.

Který přístav by měl být získat ocenění Port of the Future? Nominovali jsme 8 nejinovativnějších kontejnerových přístavů v regionu:

 

 

HLASUJTE NYNÍ A VYHRAJTE

Odesláním vašeho hlasu jste automaticky zařazeni do losování o ALL INCLUSIVE víkend ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu uprostřed pohoří Fatry na Slovensku. Tuto cenu můžete získat na pódiu 7. října 2021 během slavnostního akce WOF Awards Gala spolu s vítězem v kategorii Port of the Future.

 

Chcete sponzorovat vaši oblíbenou kategorii? Sponzorovat WOF Expo Awards znamená spojit vaši společnost s předními světovými firmami v logistickém průmyslu. Více info zde – Sponsorship Opportunities | WOF EXPO.