Budapešť se připravuje na pořádání jedné z nejočekávanějších událostí v odvětví logistiky a dodavatelského řetězce, WOF & BUD Cargo Forum. Toto dvoudenní setkání, které se bude konat ve dnech 27.–28. září 2023, slibuje, že spojí logistické experty, inovátory a klíčové zainteresované strany, aby získali unikátní zážitek ze sdílení znalostí, vytváření nových sítí a v neposlední řadě také oslavy prvenství a vzájomné kolaborace.

Vzhledem k tomu, že budapešťské letiště hostí tuto pozoruhodnou událost poprvé, mohou se účastníci těšit na to, že zažijí osobitou atmosféru historického Terminálu 1 a jeho jedinečného „genia loci“.

József Kossuth Cargo Director – BUD: „Jsme velmi rádi, že po 5 letech historie se spojí náš BUD Cargo Day s WOF Expo do společné akci. Tým WOF odvádí skvělou práci při vývoji mezinárodního veletrhu logistiky a my nyní přepojíme naše síly, abychom vytvořili speciální agoru pro setkání všech zúčastněných stran v odvětví logistiky, spousty dopravců, leteckých společností, speditérů a provozovatelů infrastruktury. “

S komplexním programem je WOF & BUD Cargo Forum nastaveno tak, aby předefinovalo průmyslové standardy a posunulo sektor do nových výšin.

Jedno z hlavních středisek, EXPO ZÓNA, představuje nejnovější řešení, technologie a služby od lídrů na trhu. Pulzující atmosféra podporuje smysluplné interakce a spolupráci. Program KONFERENCE obsahuje osm pronikavých panelů o digitalizaci, udržitelnosti, intermodalitě, elektronickém obchodování a dalších, přičemž odborníci z oboru sdílejí cenné poznatky.

Prestižní galavečer AWARDS & CHARITY, konájíci se na lodi na řece Dunaj, podpoří komunitu oddanou zdokonalování, udržitelnosti a společenské odpovědnosti. Se silným důrazem na „NETWORKING“ poskytuje tato událost jedinečnou příležitost pro profesionály z oboru propojit se, rozšířit své sítě a rozvíjet obchodní vztahy.

WOF & BUD Cargo Forum je dokonalou platformou pro profesionály v oblasti logistiky a dodavatelského řetězce, kteří hledají inspiraci, znalosti a růst, bez ohledu na úroveň jejich zkušeností. Nabízí cenné poznatky, které posouvají podniky vpřed v měnícím se globálním prostředí.

Zajistěte si své místo ještě dnes a připojte se k nám při utváření budoucnosti odvětví logistiky a dodavatelského řetězce. Do 1. července je k dispozici 30% sleva za nákup VIP Passu. Pro více informací navštivte www.wofevents.com.