Pište si do kalendáře, protože 3. ročník konference „World of Freight“ (WOF) SUMMIT Vienna je již za rohem! Tato přeshraniční akce, na které se opět spojí dopravní a logistická komunita regionu střední a východní Evropy, se bude konat 20. a 21. března v prostorách AirportCity Space ve Vídni.

Na konferenci WOF Summit Vienna vás čeká 360stupňový pohled na aktuální novinky v supply chain, příklady „best a worst case scenarios“ a inovativní pohledy zaměřené na budoucnost odvětví. Očekávejte setkání s výrobci, maloobchodníky, velkoobchodníky, dovozci a vývozci, které se spojí s poskytovateli dopravy, logistických služeb a IT řešení.

Tato dvoudenní akce nabízí jedinečnou příležitost ke sdílení znalostí pro každého účastníka. Ponořte se do diskusí s TOP odborníky ze společností, jako jsou Ikea, Lenovo, Rail Cargo Group, METRANS, RHI Magnesita, Alza.cz, Foodora, Mondelēz International, TIMOCOM, Scan Global Logistics, C.H. Robinson, Nokia, Prewave, inloop, 7logistics, Expeditors, NAUT Group a jiné. Rozebereme nejžhavější témata a problémy, kterým odvětví čelí, jako jsou ESG, nová Evropská legislativa, umělá inteligence v „HR“, digitální nástroje pro intermodalitu, rostoucí tlak na zkracování dodacích lhůt a mnoho dašího.

Významný benefit WOF Summitu ve Vídni však spočívá v navazování profesionálních kontaktů. Nejde jen o rozhovory v Networking Baru nebo na slavnostním večeru WOF Connect & Charity, ale o inovativní plánovač schůzek, který je pro Váš networking zcela nezbytným. Tento praktický nástroj umožňuje všem účastníkům předem naplánovat zásadní obchodní jednání již dva týdny před akcí. Galavečer WOF Connect & Charity přesahuje rámec byznysu a poskytuje charitativní příležitost podpořit ušlechtilou věc tím, že společnými silami přispějeme na projekty Rakouské ligy proti rakovině.

WOF eventy pokračují ve své cestě napříč regionem střední a východní Evropy, a proto se nezapomeňte zúčastnit březnového summitu WOF ve Vídni, kde budeme společně utvářet budoucnost logistiky!

Pokud jste SHIPPER, je pro Vás akce zcela ZDARMA!

BUILD CONNECTIONS. DO BUSINESS. MAKE FRIENDS.

www.wofsummit.com