Invoitix

V dnešní rychlé době a zvláště v odvětví manipulace s materiálem jsou efektivita a flexibilita nezbytné pro udržení konkurenceschopnosti. Potřeby zákazníků se mohou měnit v závislosti na sezónnosti, kolísání poptávky a nových obchodních příležitostech. V případě neočekávaných špiček nebo jednoduše pro pokrytí dodatečných požadavků na vozový park může být pronájem přídavného zařízení nebo nákup repasovaného přídavného zařízení dobrou volbou namísto nákupu nového, zejména kvůli rychlé reakční době a nižším vstupním nákladům.

ČEMAT je schopen poskytnout cenově výhodné a rychlé alternativy, které vyhovují různým manipulačním situacím ve vašem skladě. Nabízí také možnost vyzkoušení přídavného zařízení před nákupem nebo obměnu vybavení vašeho vozového parku vysokozdvižných vozíků, abyste se vyhnuli sezónním výkyvům v podnikání a vyhnuli se tak nákladným investicím.

Přídavných zařízení máme hned několik variant (obr. s přehledem PZ)

Díky exkluzivní spolupráci s prémiovým italským výrobcem přídavných zařízení Bolzoni Group (značky Bolzoni, Auramo a Meyer) je ČEMAT schopen vás podpořit poskytnutím široké nabídky přídavných zařízení k pronájmu nebo repasovaných kousků k prodeji, které jsou připravené na skladě a k dispozici v krátkém čase, abyste udrželi svůj provoz v chodu. Nabízí k pronájmu i prodeji repasovanou techniku i jiných světových značek, jako je například KAUP, Cascade, Durwen nebo Stabau.

Důkladně repasované a výrobcem certifikované produkty umožňují zákazníkům ušetřit peníze, aniž by se vzdali kvality. Každý použitý nebo pronajatý výrobek je totiž po vrácení zkontrolován, repasován a teprve poté, co úspěšně projde přísnými testy procesu kvality ČEMATU, je přídavné zařízení umístěno zpět na sklad připraven k dalšímu pronájmu.

Výhodou je i možnost krátkodobého pronájmu po dobu servisu nebo odstávky vašeho poškozeného zařízení. ČEMAT rovněž nabízí na všechny plně repasované přídavné zařízení mimořádnou záruku 12 měsíců.

Výrobní know-how zastupované skupiny Bolzoni, zkušení servisní technici v ČEMATU a plně vybavené dílny mohou zákazníkovi poskytnout řadu poprodejních služeb, oprav, instalací na místě, konzultací a školení, které pomohou vašim přídavným zařízením k co nejlepšímu výkonu. Velkou výhodou spolupráce s ČEMATEM je také fakt, že kooperují se všemi dovozci VZV a jsou schopni záležitost řešit i v rámci jejich prostřednictví.

V rámci pronájmů je ČEMAT zákazníkovi k dispozici také pro pravidelné preventivní údržby a poprodejní servis, a to po celou dobu používání daného přídavného zařízení.
Pokud máte o repasované přídavné zařízení zájem, neváhejte se obrátit na produktového manažera pro repasovaná přídavná zařízení Tomáše Gabrhela.

Zdroj: ČEMAT trading, spol. s r.o.

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP