DPP

[quote]Jednou z důležitých hodnot Gebrüder Weiss jsou dobré vztahy s jeho okolím a kvalitní osobní vazby mezi zaměstnanci. Mezi aktivity, které jsou součástí dlouhodobého programu rozvoje vztahů uvnitř společnosti, patří účast na sportovně charitativních aktivitách, společné oslavy významných dnů a výročí, nebo zábavná odpoledne pro děti pracovníků společnosti. „Dětský den, který jsme letos uspořádali již po dvanácté, byl příležitostí nejenom pro strávení času s rodinou, ale zároveň i platformou pro setkání se s kolegy z ostatních poboček z celé České republiky,“ říká Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR.[/quote]

Třetí zářijová sobota se pro malé účastníky z Gebrüder Weiss stala příležitostí k prožití zábavného odpoledne ve stylu cirkusové školy, která malým návštěvníkům nabídla celou řadu zážitků. Každý z nich obdržel při příchodu klaunský nos, barvy na obličej, trumpetku a cirkusovou knížku, do které se na připravených stanovištích získávaly samolepky za absolvování „cirkusového minikurzu“. Součástí odpoledního programu bylo také slosování vstupenek o hodnotné ceny, vystoupení artistů a řada dalších aktivit. „Dětský den je pro Gebrüder Weiss tradiční, vždy tematicky zaměřenou akcí. Umožňuje nám osobní setkání s kolegy z jiných poboček, kteří však nemusí rezignovat na svůj čas s rodinou,“ vysvětluje Lenka Prohasková, manažerka HR Gebrüder Weiss.

Gebrüder Weiss chápe dobré vztahy na pracovišti a rodinnou atmosféru jako jeden z nehmotných benefitů, který přispívá k loajalitě zaměstnanců společnosti. „Přestože je Gebrüder Weiss předním globálním poskytovatelem přepravních a logistických služeb korporátní povahy a svoje zastoupení má na všech kontinentech světa, zůstává v principu rodinnou společností. Nemalá část našich kolegů pracuje u Gebrüder Weiss deset a více let, což je veliký přínos pro dovednosti, znalosti a zkušenosti, kterými disponují. Našich zkušených a spolehlivých zaměstnanců si velmi vážíme, jsou pro nás naprosto klíčoví. Vedle existence dlouhodobých a často velmi osobních vztahů představují lidé v Gebrüder Weiss know-how, o které naše společnost v žádném případě nechce přijít,“ dodává Jan Kodada.

 

Zdroj  :GW