21. století se stalo érou rychlých služeb. Zadání objednávky a příjem zboží druhý den je dnešní normou. Za operativní prací zákaznického servisu jsou jednoznačně vybudované logistické řetězce. Rychlost pomáhá zajistit doručení sběrných zásilek: přeprava drobného nákladu od různých zákazníků na jednom vozidle po dané trase.

Konsolidované náklady jsou dodávány do konsolidačního skladu, kde jsou kompletovány v generální dodávce. Skupina společností AsstrA-Associated Traffic AG poskytuje služby sběrné zásilky již 20 let. Nashromážděné zkušenosti nám umožňují poskytovat služby firemním klientům bez ohledu na rozsah jejich aktivit: od individuálních podnikatelů po mezinárodní výrobce a dovozce zboží. AsstrA nabízí v Evropě a ve Společenství nezávislých států doručení od dveří ke dveřím sběrného nákladu o objemu 1 m³ až 50 m³, hmotnosti 100 kg až 17 tun a velikosti 1 až 25 palet. Konsolidovaná dodávka umožňuje klientovi optimalizovat náklady na přepravu malých zásilek a poskytuje kontrolu nad přepravou.

„Vzhledem k současné situaci na trhu logistiky se zvýšil počet žádostí o silniční doručování sběrných zásilek z Evropy do zemí Střední Asie a Jižního Kavkazu: Gruzie, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Kazachstán, Ázerbájdžán, Turkmenistán, Tádžikistán. K přepravě přijímáme všechny druhy zboží, včetně nebezpečného a drahého zboží, s výjimkou zboží vyžadujícího kontrolu teploty. Tým AsstrA neustále pracuje na zvyšování přepravní kapacity a optimalizaci doručovacích schémat,“ říká Georgy Baranov, speditér oddělení sběrné zásilky skupiny společností AsstrA.

Zdroj : Asstra