Po dvouleté přestávce způsobené pandemií Covid-19 bude Breakbulk Europe opět hostit klíčové hráče na trhu projektových a hromadných nákladů. Od 17. do 19. května 2022 se v Rotterdam Ahoy bude konat významná průmyslová událost. Odborníci ze skupiny společností AsstrA-Associated Traffic AG budou komunikovat s návštěvníky výstavy ve stánku 2G55 v hale 2.

Breakbulk Europe se stal místem setkání společností z celého světa, letos se na veletrhu představí 120 zemí. Mezi účastníky a sponzory výstavy jsou majitelé nákladů, námořní dopravci, speditéři, zástupci přístavů a terminálů, dopravci těžkých nákladů, výrobci zařízení a další společnosti zastupující dopravní průmysl.

Akce 2022 poskytuje vítanou příležitost k propojení s kolegy a partnery pracujícími v různých oblastech projektové logistiky.

Během let poskytly Breakbulk show po celém světě, zejména v Evropě a USA, perfektní platformu pro profesionály v oblasti nadrozměrné dopravy a projektové logistiky, aby mohli předvést své schopnosti.

Po nucené přestávce v posledních několika letech je tým AsstrA Industrial Project Logistics potěšen, že je zpět na Breakbulk Europe 2022 a těší se na osobní setkání se zákazníky, dodavateli a přáteli v Rotterdam Ahoy,“ říká Patrick Richardson, vedoucí obchodu. Vývoj, logistika průmyslových projektů AsstrA.

Experti AsstrA-Associated Traffic AG čekají na hosty výstavy na stánku 2G55 v hale 2.

Uvidíme se v Rotterdamu!