Invoitix

[quote]Předseda představenstva ŠKODA AUTO Bernhard Maier, rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík a děkan mezinárodně renomované školy Coller Business School profesor Moshe Zviran podepsali ve čtvrtek v Tel Avivu Memorandum o porozumění. Na přední izraelské obchodní škole, která je součástí Univerzity v Tel Avivu, je v současné době zapsáno 2 500 studentů.[/quote]

„Memorandum o porozumění mezi ŠKODA AUTO Vysokou školou a Coller School of Management je jasným signálem, že budeme společně aktivně prosazovat digitalizaci. Spoléháme zde na odborné znalosti expertů z oblasti IT a souvislý dialog s mezinárodně renomovanou školou Coller School of Management v Tel Avivu,“ říká předseda představenstva ŠKODA AUTO, Bernhard Maier.

„Tato spolupráce otevírá zcela nové možnosti. Naši studenti budou mít příležitost získat cenné zkušenosti přímo v technologickém a start-up hotspotu v Tel Avivu, které pak budou moci dobře využít ve společnosti ŠKODA AUTO a na ŠKODA AUTO Vysoké škole,“ říká Pavel Mertlík, rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy.

ŠKODA AUTO Vysoká škola, patřící českému výrobci automobilů z Mladé Boleslavi, a mezinárodně renomovaná škola Coller School of Management, spadající pod Univerzitu v Tel Avivu, budou v budoucnu úzce spolupracovat. Předseda představenstva ŠKODA AUTO Bernhard Maier a profesor Moshe Zviran, děkan Coller School of Management, podepsali v Tel Avivu Memorandum o porozumění a položili tím základní kámen spolupráce v oblasti inovací.

Coller School of Management byla založena v roce 1966. Od té doby absolvovalo tuto obchodní školu více jak 25 000 studentů, z nichž mnozí dnes pracují na špičkových manažerských pozicích. Tento institut je jedinou obchodní školou v Izraeli, která má mezinárodní akreditaci od Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), jež je považována za nejvyšší standard kvality obchodních škol na světě.

ŠKODA spolupracuje s partnery v Izraeli, aby dále posílila kompetence výrobce automobilů v oblasti inovací a digitálního rozvoje.

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP