DPP

[quote]Jen necelý rok zabraly stavební práce na rozšíření centrálního HUBu společnosti GO! v německé Niederaule. Během přestavby bylo vykopáno 40 000 m³ půdy, zmanipulováno více než 300 betonových dílů o hmotnosti přes 2 700 tun, nainstalovány byly elektrické kabely o délce 80 km a pracovníci na stavbě strávili přes 30 000 hodin. Celková investice do tohoto projektu přesáhla 11 milionů EUR. [/quote]

„Rozšíření našeho HUBu v Německu zvýšilo jeho kapacitu o 100%. Díky tomu jsme více než připraveni na nadcházející sezónu, a to i pro segment nadměrných zásilek,“ řekl pan Martin Koča, CEO společnosti GO! Express & Logistics v České republice.

V HUBu je nyní prostor větší než 7 600 m², který může být využitý na skladovací prostory i kanceláře. Díky tomuto rozšíření jsou schopni zaměstnanci roztřídit 11.000 zásilek za hodinu. Právě kvůli stále rostoucímu objemu zásilek bylo nutné rozšířit centrální HUB, aby bylo garantováno zachování vysokých standardů kvality ve skladování i přepravě. GO! Express & Logistics v HUBu v Niederaule v současné době odbaví více než 6,5 milionů zásilek za rok.

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze – Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

Zdroj : GO! Express & Logistics