Invoitix

Asseco CEIT, a.s., evropský lídr v oblasti automatizačních logistických řešení využívajících autonomní mobilní zařízení pro automatizaci materiálových a logistických toků mezi sklady a výrobními linkami, oznámil strategickou spolupráci se společností Tuskrobots Co. Ltd., předním čínským hráčem v oblasti automatizované logistiky.

Společnost Asseco CEIT je komplexním integrátorem automatizačních logistických produktů a řešení a nabízí kompletní sortiment softwaru, hardwaru a služeb pro automobilové a logistické společnosti.

Portfolio zahrnuje tahací, podbíhací a vidlicové roboty AGV (Automated Guided Vehicles), jakož i sofistikovaný software pro řízení logistiky a vozového parku. V rámci strategie společnosti Asseco CEIT poskytovat kompletní škálu řešení ve všech oblastech použití a s cílem poskytovat nejlepší řešení ve své třídě, se společnost Asseco CEIT dohodla se společností Tuskrobots na marketingu, propagaci a prodeji příslušného produktu portfolia floor-to-floor vidlicových vozíků TuskE na trzích EU a Velké Británie. V rámci této dohody společnost Asseco CEIT ukončí vývoj a prodej vlastního podobného floor-to-floor výrobku 1500 FSP a zároveň bude pokračovat ve vývoji všech svých ostatních produktových řad.

Společnost Asseco CEIT vybuduje kompletní služby pro portfolio společnosti Tuskrobots v Německu, Rakousku, Polsku, České republice, na Slovensku a v Maďarsku a prostřednictvím servisních partnerů bude podporovat nasazení v dalších zemích EU a ve Velké Británii.

 

roboty AGV – https://www.asseco-ceit.com/cz/asseco-ceit-agv-cz/?utm_source=elogistika.info&utm_medium=article&utm_campaign=AGV-F1000AP&utm_content=agv-vidlicove

TuskE – https://www.asseco-ceit.com/cz/agv-system/vidlicove-agv/?utm_source=elogistika.info&utm_medium=article&utm_campaign=AGV-F1000AP&utm_content=agv-vidlicove

Zdroj: Asseco CEIT, a. s.

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP