Mezinárodní veletrh RAIL BUSINESS DAYS nabízí další možnost prezentace firem. Moderní koncept veletrhu přináší firmám efektivní nástroj komunikovat se studenty technických vysokých a středních škol. V samostatných prostorách veletrhu, zároveň v bezprostřední blízkosti obchodní zóny, vznikne STUDENT LOUNGE, kde budou mít firmy možnost prezentovat své nabídky kariérního a profesního rozvoje pro studenty. Studenti tak mohou využít příležitost se setkat se zástupci firem, diskutovat a zjistit informace o svém budoucím možném uplatnění na trhu práce.

Jedinečnou příležitost prezentace firem a setkání se studenty nabízí STUDENT LOUNGE v rámci veletrhu RAIL BUSINESS DAYS. Jedná se o efektivní propojení firem – výrobců kolejových vozidel, provozovatelů osobní i nákladní dopravy, výzkumných a vývojových institucí – a studentů z technických středních a vysokých škol. Tato oddělená část výstavy poskytuje firmám prostor pro prezentaci a efektivní interakci se studenty. Studentům STUDENT LOUNGE nabízí možnosti propojení se s firmami již během studia, a to například formou stáží. Dále pak poskytne informace o nejnovějších volných pracovních místech a pracovních příležitostech a zároveň nabídne diskuzi k technickým otázkám. Student Lounge je současně i prostor pro relax od veletržního shonu.

“Studenti mají vstup na veletrh zdarma, školy zde mohou prezentovat své projekty a firmy naopak mohou nabídnout studentům spolupráci na projektech, stáže či budoucí uplatnění. Toto spojení a zároveň veletrh, kde vystavují největší hráči v oboru kolejové dopravy, jsou velkým potenciálem naší akce. Cílem RAIL BUSINESS DAYS je nabídnout oboru kolejové dopravy podmínky pro růst a rozvoj. Myslím, že právě takový koncept respektující jejich potřeby je v dnešní době nejen žádoucí, ale naprosto nutný,” říká Michal Sirovátka, ředitel RAIL BUSINESS DAYS.

“Vnímáme velký zájem o prezentaci z řad firem. Jsme rádi, že jsme nabídkou reflektovali na požadavky našich vystavovatelů. V rámci STUDENT LOUNGE se představí mimo jiné Siemens Mobility, Správa železnic, České dráhy a AŽD Praha,” doplňuje Michal Sirovátka.

Pro více informací včetně nákupu vstupenek, získání vstupu na konferenci a registraci mezi vystavovatele navštivte naše webové stránky www.railbusinessdays.cz.

DPP