[quote]Na hodnoty universálnosti, úspor i enviromentálnosti vsadil při vývoji nového upgradu, již legendárního typu Magnum i další vítěz Obalu roku, společnost Schoeller Allibert. Magnum Optimum 1208 disponoval tolika konstrukčními i technologickými vychytávkami, že dosáhl i na cenu nejvyšší, tedy Zlatou cenu Předsedkyně poroty.[/quote]

 

Magnum Optimum 1208 je skládací plastový paletový kontejner pro přepravu a skladování dílů. Nabízí větší objem, který lze navýšit nástavci. Oproti předchůdci je lehčí a pevnější, s rekordní nosností 750 kg.

 

Úspory materiálu i místa nejsou na úkor ergonomičnosti

Hladké stěny chrání přepravované výrobky a snadno se čistí. Vyšší sklopný poměr výrazně šetří místo ve skladu a při přepravě, čímž snižuje náklady a dopad na životní prostředí. Konstrukce je zároveň velmi ergonomická. Skládání a rozkládání kontejneru zvládne opravdu každý. Vyroben je z recyklovatelného polypropylenu.

 

Připraven pro automatizaci

Přizpůsoben pro automatizaci, lze označit etiketami, RFID a IoT tagy. Svými rozměry 1200x800x960 mm je inovativní alternativou ke stávajícím obalům na trhu. Snadno vyměnitelné části včetně špalků palety s bajonetovým zámkem snižují náklady na opravu.

 

Pokud se chcete dozvědět o zlatém vítězovi Obal roku více, podívejte se na video zde.

 

Zdroj : SYBA