Domů Video

Video

Podvodníci lákají na falešné investice a soutěže jménem Škody Auto

Podvodníci se snaží z lidí na internetu vylákat peníze falešnými nabídkami investic a soutěží jménem Škody Auto a dalších známých firem. Podvedení už přišli o miliony korun. Automobilka spolupracuje s policií a podala trestní oznámení kvůli podvodu a zneužití ochranných známek. Uvedla to dnes v tiskové zprávě.

Song na podporu MHD už tři týdny kraluje hitparádě

Originální píseň na podporu MHD, kterou pro Sdružení dopravních podniků (SDP ČR) složil a nazpíval hudebník Ventolin, už třetí týden dominuje hitparádě Velká sedma na Radiu 1. Zároveň stoupá počet zhlédnutí videoklipu na YouTube. Za měsíc od zveřejnění si ho pustilo přes 130 tisíc lidí.

Udržitelný nákladní automobil roku 2023

Ocenění získal DAF XG Plus 480 v kategorii Tahač, Mercedes-Benz eActros v kategorii Distribuce a Ford E-Transit v kategorii Dodávka. Letos podruhé za sebou jsou dvě ze tří oceněných vozidel plně elektrická.

ŘSD ukázalo, jak náročné je modernizovat dálnici D1 za provozu

Ředitelství silnic a dálnic ČR již před časem uvedlo dokumentární film mapující průběh modernizace dálnice D1. Téměř všechny modernizace nejdůležitější dálnice v ČR probíhají za provozu. Jak náročné to pro silničáře je? To zjistíte v tomto filmu, který vám  může přinést mnoho zajímavostí.

Ochránit produkt proti padělání? Nyní i se zábavnou formou

Nový typ bezpečnostních etiket uvedla na trh společnost Securikett. Vedle možnosti skenování a následném ověření pravosti na smart digitálním zařízení v podobě mobilu, tabletu či počítače, , jsou v této novince zaintegrovány i další hravé prvky, které však zárovn poskytují další ochrannou vrstvu proti možné nežádoucí manipulaci.

NEJVĚTŠÍ MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ OBALOVÉHO DESIGNU PŘEDSTAVUJE VÝSLEDKY

Lidé s nimi přicházejí do styku několikrát denně a jejich nefunkčnost je dokáže pěkně potrápit. Řeč je o obalech na jídlo, které byly letošním tématem mezinárodní soutěže v obalovém designu Model Young Package. V konkurenci 284 prací z celého světa se objevila nápaditá řešení obalů na knedlíčky i lázeňské oplatky a designéři opět dokázali, že inovativní a udržitelná obalová řešení dokážou jak pozvednout zážitek z konzumace, tak šetřit přírodu. 

Náklaďák Tesla Semi se konečně vyrábí! První kousky dostane Pepsi

Po několika komplikacích a odkladech do výroby konečně míří náklaďák Semi od americké společnosti Tesla. První zákazníci se mají dočkat ještě před koncem letošního roku.

Co dělat při autonehodě?

Autonehoda je považována za emočně velmi vypjatou situaci. Setkat se můžete i s bezvýznamnými ťukanci, které nezpůsobí nikomu velká zranění, ale vytvoří značné riziko pro další účastníky provozu zastavením a znepřehledněním provozu. Pro zvládnutí situace je doporučeno zachovat klidnou hlavu a postupovat s maximální obezřetností. Jak neohrozit sebe a případně blízké, kteří s vámi cestují? Můžete udělat pro svou přípravu něco již teď? 

TransPod představuje první ultrarychlé vozidlo na světě

TransPod představuje FluxJet, první dopravní prostředek na světě pro ultrarychlou přepravu rychlostí přes 1000 km/h. Převratná kanadská inovace výrazně zlepší dostupnost a dobu cestování pro cestující, sníží uhlíkovou stopu a podpoří výrazný regionální hospodářský růst.

Spolupráce RAJA s Goodie

Goodie je ukázkovým příběhem úspěšné společnosti, která je postavena na myšlence udržitelnosti a vztahu s přírodou. Zabývají se prodejem zboží s „dobrou karmou“, jak říkají s oblibou sami její zakladatelé. V jejich portfoliu tak nenajdete žádné výrobky pocházející z konvenční průmyslové velkovýroby, ale pouze produkty založené na etice, přírodním původu a kvalitě. 

Logistický kalendář