Zdroj: Pixabay.com
DPP

[quote]Tiskovou zprávou oznámila společnost DGSHAPE Corporation, že uvedla na trh nový laserový dekorátor na folie. Její patentovaná technologie je jako první svého druhu na světě.  [/quote]

Laserový dekorátor LD-80 dokáže přidat texty, loga a grafiku do různých kovových a holografických fólií, a tím poskytovat menším výrobkům přímo zhotovením na místě jedinečnou image. Uplatněn je například při dekoraci spotřebitelských či kancelářských prostředků jako jsou plnicí pera, kryty mobilních telefonů nebo kosmetických produktů

Texty, loga a další vektorová grafika, může být rychle a naprosto přesně přenesena na plasty, jako je akryl, ABS a polykarbonát, tedy materiálů u kterých lze komplikovaně ve větších sérií vytvářet pomocí horké ražby.

Přiložený softwarový balík dokáže usnadnit vytváření vlastních návrhů. K dispozici je široký výběr fontů a jejich velikost a mezery, které lze nastavit pomocí kliknutím myši.

LD-80 obsahuje designové řešení s krytem, ​​který zajišťuje bezpečné používání bez laserového světla. Součástí je konstrukce bezpečné ochrany, která automaticky zastaví jednotku, pokud je kryt otevřen během provozu. Konstrukce laserového systému odstraňuje tvorbu prachu nebo plynu a zajišťuje bezúdržbový provoz.