[quote]Přestože je fulfillment poměrně mladým oborem, většina majitelů e-shopů zjistila, že se bez outsourcingu logistiky neobejde. Jsou si vědomi toho, že jim přinese nejen úsporu financí, ale i více času pro rozvoj a růst obchodu.[/quote]

Rychlost, přesnost, kvalita a profesionální přístup

Náš servis stavíme na kvalitě, rychlosti, přesnosti a individuálním přístupu. Díky letitým zkušenostem s distribucí léčiv, která podléhají přísnému auditu, pečlivě dbáme na nastavení jednotlivých procesů hned od začátku. Nabízíme flexibilní skladové řešení a můžeme se pochlubit teplotně monitorovanými sklady pro skladování léčiv, doplňků stravy a pharma produktů. Jsme držiteli certifikátu správné distribuční praxe.

Uzavření spolupráce předchází pečlivá analýza filozofie a potřeb daného e-shopu.

Na základě zkušeností s různým typem zboží a prodeje, individuálně nastavujeme a pravidelně optimalizujeme jednotlivé procesy tak, aby na konci každého z nich byl spokojený koncový zákazník, o kterého je kvalitně postaráno, a který se na e-shop rád vrací.

Pro celoevropskou logistiku využíváme ověřené dopravce, se kterými máme procesy bezchybně propojené.

Pod neustálým dohledem

Na základě pravidelných auditů jsme schopni optimalizovat procesy, aby naše služba pro zákazníky byla bezchybná. Stále si držíme kvalitu na 99,98 % bezchybnosti při vychystávání zboží. Je samozřejmostí, že skladování, příprava, příjem a výdej zboží probíhá pod kamerovým systémem. Při balení tak probíhá dvojitá pečlivá kontrola.

IT řešení

Máme vlastní systémové prostředí, díky kterému získáváme velmi široké a variabilní možnosti propojení na jakékoliv platformy. Objednávky jsou zpracovány automaticky, rychle a bezchybně. V rámci nastavení propojení nabízíme našim partnerům dvě možnosti řízení toku materiálu FEFO a FIFO.

MŮJ SKLAD

Aby měli naši obchodní partneři neustálý přehled, vyvinuli jsme aplikaci MŮJ SKLAD, ve které mohou nepřetržitě a odkudkoliv sledovat celý proces zpracování a doručení objednávky a také aktuální skladové zásoby. Aplikaci Můj sklad využívají primárně partneři, kteří si zákaznický servis a komunikaci s koncovým zákazníkem řeší sami.

Zcela nová služba CUSTOMER HUB

V rámci nové služby Customer Hub jsme schopni zajistit kompletní zákaznický servis a poskytnout profesionální komunikaci se zákazníky našich partnerů. Customer Hub není jen standardní call centrum, ale je to mnohem víc! „Proč na sebe přebíráme zodpovědnost za zákaznický servis? Protože dlouhodobě sledujeme u našich partnerů, že nejvíce času a peněz věnují komunikaci s koncovým zákazníkem místo toho, aby se věnovali rozvoji svého obchodu.“ říká Pavel Vošahlík, CEO. Dodává: „Našemu partnerovi překládáme transparentní monitoring všech našich aktivit spojených se správou jejich zákaznického servisu.“

Naší nabídkou je kompletní zákaznický servis, který zahrnuje:

 • Obsluhu telefonní linky/telefonních linek.
  • Možnost vícejazyčné mutace.
  • Možnost obsluhy zahraničních telefonních čísel.
 • Správu a obsluhu chat boxu na daném e-shopu ve více jazycích.
 • Vyřizování e-mailové komunikace s koncovými zákazníky ve více jazycích.
 • Transparentní reporting.
 • Zpětnou vazbu k optimalizaci a zvýšení prodejů.
 • Nabízíme správu facebookového chatu a komunikaci se zákazníky na sociálních sítích našich partnerů.
 • Doplňkové služby: IVR, NPS, upsell, telemarketing, a další.

 

Celý projekt jsme koncipovali tak, aby Customer Hub propojoval všechny komunikační kanály včetně chatu a e-mailu do jednoho systému. Každý i sebemenší požadavek nebo dotaz je zaznamenán (nahrávání hovorů je samozřejmostí) a stejně tak i jeho řešení samozřejmě v souladu s evropským nařízením GDPR. Vše je měřitelné. Naši partneři tak získávají zpětnou vazbu chování a reakcí jejich zákazníků.

 

Naší ideou je nabídnout partnerům přijetí tohoto přístupu.

 

 

 Myslíme ekologicky

Všechny procesy při zpracování objednávky jsou nastaveny tak, aby vznikalo co nejméně odpadu a produkce těžko odbouratelného materiálu byla co nejmenší. Minimalizujeme plastové obaly, recyklujeme karton, třídíme odpad a spolupracujeme s firmami, které tento tříděný odpad recyklují. Energetickou náročnost našich procesů částečně kompenzujeme vlastní produkcí solární energie.

Rosteme dál a jsme připraveni na nové výzvy

Flexibilně reagujeme na poptávku skladových prostor podle aktuálních potřeb našich obchodních partnerů. Neustále sledujeme trendy rostoucího e-commerce trhu, pravidelně se účastníme veletrhů a konferencí z oboru a nabyté znalosti pak promítáme do rozvoje našeho podnikání.