Na počátku března opět odstartovala úspěšná prodejní akce společnosti Eaton zaměřená na kompletní sortiment produktů záložních zdrojů této značky. Ta v letošním roce slaví 30 let na českém trhu a vy máte nyní možnost oslavit toto výročí s ní.

V rámci prodejní akce IT Eaton mánie totiž můžete získat skvělé a hodnotné dárky, mezi nimi například stolní hru Tipni si nebo Na lovu, ale také hodnotnější dárky jako žehličku Philips, Lego Icons nebo dokonce sluchátka Apple AirPods Pro 2022 či chytré hodinky Apple Watch Series 8. Největším dárkem je pak PlayStation 5, na kterou je potřeba nasbírat 3 500 bodů. Záleží tedy pouze na vás, na který dárek dosáhnete.

Nakupujte a sbírejte body!

Při registraci získáte od společnosti Eaton prvních pět bodů a poté další bod za každých utracených 200 Kč.  Do prodejní akce je zařazen kompletní sortiment produktů záložních zdrojů značky Eaton. Eaton Mánie proběhne v období od 1. března do 31. května ve vybraných velkoobchodech a účastníci budou v jejím průběhu sbírat body, které po ukončení akce vymění za vybrané dárky. Pro ty, kteří nasbírají alespoň 15 bodů je připravena možnost zúčastnit se losování o poukaz na pobyt ve Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům ****S.

Chcete se zúčastnit? Pak je nutná registrace zde.

Proč je zařízení UPS v současné době nutností?

V současné době, která je závislá na konstantním toku informací a neustálému přístupu k nim, je zajištění nepřerušovaného a nerušeného zdroje elektrické energie klíčovou oblastí pro průmysl, státní zprávu, zdravotnictví nebo domácnosti. Budovy, služby a procesy jsou stále více závislé na výpočetní technice, internetu věcí (IoT) a dalších citlivých elektronických zařízeních připojených k síti a již nyní se musíme stále více zaměřovat na otázky spojené s řízením elektrické energie. Znamená to, že schopnost zvládat poklesy napětí, přepětí či napěťové špičky spolu s rušením na přívodu či dalšími změnami napájení je stejně důležitá jako zvládání úplných výpadků napájení.

Zdroj nepřerušitelného napájení (UPS) zajištuje tuto ochranu. Zjistí, kdy se zhorší kvalita napájení nebo dojde k výpadku proudu, a poskytne téměř okamžitou ochranu před přerušením napájení, takže je možné aktivovat záložní zdroj elektrické energie nebo kontrolovaně vypnout zařízení,“ říká Antonín Špaček, produktový specialista na záložní zdroje ve společnosti Eaton. Problémům s napájením se tedy lze snadno vyhnout právě s technologií UPS.

  1. Zajištění kontinuity podnikání

Čas jsou peníze – zejména pokud jde o nákladné prostoje, které brání podnikům a organizacím poskytovat služby, vyrábět produkty a obsluhovat zákazníky tak, aby naplnily jejich vysoká očekávání. Problémů s napájením se lze vyhnout pořízením vhodného UPS.

  1. Ochrana majetku

Potenciál škod způsobených výpadkem a špatnou kvalitou napájení je značný – zejména při náhlém obnovení dodávek proudu. Technologie UPS hladce zvládne všechny fáze přerušení napájení, čímž snižuje potřebu nákladných oprav a výměn.

  1. Větší bezpečnost

Jak se komerční i veřejné budovy zvětšují a stávají se složitějšími, roste i potřeba bezporuchových systémů, které zajišťují bezpečnost jejich obyvatel. Dveře, výtahy a pojezdy jsou závislé na nepřerušovaném napájení, které umožňuje rychlý a bezpečný pohyb po budově a v případě nutnosti rychlou evakuaci.

  1. Zdravotnictví musí fungovat vždy

Operační sály a jednotky intenzivní péče (JIP) jsou plné citlivého vybavení pro záchranu života, které musí být dostupné nepřetržitě. UPS poskytuje téměř okamžitou odezvu v případě výpadku napájení nebo kolísání proudu a nabízí zdravotnickému personálu jistotu, že péče o pacienta nebude ohrožena.

  1. Nepřetržité služby pro zákazníky 

Pokud výpadek proudu nebo kolísání kvality napájení odpojí nebo negativně ovlivní systémy, které využívají zákazníci, může to mít vážný dopad na pověst značky. Zklamaní zákazníci mohou vážně uvažovat o tom, že se obrátí na jiného dodavatele – a své zklamání si neponechají pro sebe.

Společnost Eaton nabízí široké portfolio záložních zdrojů UPS včetně servisních služeb pro zajištění nepřerušitelného napájení přesně podle vašich požadavků a potřeb. Vyberte si z nabídky záložní zdrojů UPS.

Zdroj : Eaton