DPP

Přední evropská společnost poskytující poradenství a realizační služby v oblasti realit, infastruktury, energetiky a průmyslu Drees & Sommer jmenovala Zdeňka Kováře do pozice Managing Director pro Českou republiku. V jeho nové roli se bude zaměřovat na zvýšení povědomí o společnosti a jejím portfoliu služeb na českém trhu, dále na propojení lokální znalosti trhu s mimořádně rozsáhlým zázemím firmy v Německu a Rakousku a akceleraci rozvoje nabídky služeb české kanceláře. Tuzemská pobočka, stejně jako další země v regionu CEE, kde společnost významně rozšiřuje své obchodní aktivity, čerpá z mezinárodního know-how Drees & Sommer a řady jejích úspěšných projektů po celém světě.         

Zdeněk Kovář má více než 20leté zkušenosti z realitního sektoru. Získal je především v rámci svého profesního působení u etablované mezinárodní poradenské firmy s britskými kořeny v oblasti stavebnictví a nemovitostí. Zde pracoval v manažerských pozicích s odpovědností za vedení klíčových projektů napříč různými segmenty a rozvoj obchodních aktivit na českém trhu.

„Jsem velmi rád, že mohu vést českou pobočku tohoto klíčového evropského hráče v oblasti řízení stavebních projektů a realitního poradenství. Cítím silnou podporu jak z centrály v německém Stuttgartu, tak i z ostatních regionálních kanceláří, včetně vídeňské pobočky, se kterou velmi úzce spolupracujeme  na denní bázi. Je skvělé čerpat z tak silné globální působnosti firmy, která má dnes více  než padesát poboček ve dvaceti státech,“ uvedl Zdeněk Kovář, Managing Director Drees & Sommer pro Českou republiku. „Český tým značně posiluje a díky flexibilnímu propojení našich lokálních odborníků se zázemím a specializacemi z dalších regionů můžeme našim partnerům na tuzemském trhu nabízet vysokou přidanou hodnotu a zajistit komplexní a efektivní řešení pro různorodé projekty.“

Zdeněk Kovář vystudoval ČVUT v Praze obor Podnikání a řízení ve stavebnictví.

Drees & Sommer: Uniting opposites to create a world we want to live in.

Drees & Sommer je globální společnost poskytující širokou škálu poradenských a realizačních služeb
v oblasti realit, průmyslu, energetiky a infrastruktury. Při realizaci projektů přináší řešení, která zohledňují všechny důležité aspekty: udržitelnost, ekonomickou efektivnost a nejnovější inovace z odvětví. Společnost Drees & Sommer byla založena v roce 1970 a je dlouhodobě uznávána jako průkopník v prosazování udržitelnosti a digitalizace v realitním sektoru. Dnes má více než
5 100 zaměstnanců v 59 kancelářích po celém světě. Mezioborové týmy odborníků se podílejí na více než 5 000 projektech napříč trhy. Zároveň nabízejí řešení s uplatněním do budoucnosti a spojují pojmy, které se na první pohled mohou zdát jako protiklady: tradice a budoucnost, analog a digitál, efektivnost a blahobyt. Drees & Sommer je nezávislá, partnersky řízená společnost. 
www.dreso.com/cz

 

Zdroj : Drees & Sommer Česká republika