DPP

[quote]GO! Express & Logistics zajistí kurýrní mezinárodní přepravu vašich zásilek, balíků, zboží a dopisů i třeba jen formulářů a jakýchkoliv maličkostí v celé ČR, Evropě a i v celém světě.  GO! je opravdovým specialistou na expresní přepravu zásilek. Zaručí rychlé a bezpečné doručení díky dlouholetým zkušenostem na trhu, přeprava je zajištěna vlastními pozemními linkami s napojením na mezinárodní GO! systém. Můžete se na ně vždy spolehnout, přepravu do Německa zvládnou za pár hodin! Vaše zboží doručí do Německa následující pracovní den do 10 hodin dopoledne.[/quote]

Díky širokému portfoliu nadstandardních služeb dokáží splnit všechny požadavky zákazníků. V kombinaci s pozdním vyzvedáváním můžou klienti pracovat na svých dokumentech až do pozdního odpoledne a zaměstnanci GO! Express & Logistics doručí zásilku bez změny času dodání – tedy následující pracovní den dopoledne. Umí realizovat přepravu o víkendech či svátcích, navíc nabízí terminované doručení ve stanovený den či doplňkové pojištění zásilek proti rizikům. Bez problému zajistí i přepravu nebezpečného zboží. V GO! Express & Logistics vychází všem svým zákazníkům vstříc a nabízí špičková distribuční řešení na míru.

 

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze – Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

 

Zdroj : GO! Express & Logistics