Znovuotevření maloobchodu po téměř roční popandemické pauze s sebou přineslo velká očekávání, nakolik se změní nákupní chování zákazníků, kteří rok nakupovali pouze online. 
Pandemie se ale odrazila i na druhé straně tohoto nákupního řetězce, a sice na logistických problémech dodavatelů a prodejců. Pozastavená výstavba skladovacích kapacit, přerušení leteckých importů a další překážky ovlivnily dodávání zboží do prodejen a uspokojení poptávek na straně zákazníků.

O víkendu vás kurýr nenechá zaspat

Pro ten segment zákazníků, kteří během týdne sotva najdou čas na nákupní horečku, je víkend ideální dobou vyrazit do obchodů. O to větší je po týdenním čekání zklamání, když na pultech nenajdou svoji velikost nebo oblíbený kus zboží. Kurýři GO! dováží zboží i o víkendu, takže jsou obchody vždy připraveny  na hlavní prodejní tepnu.

Rychle propojí e-shop a zkušební kabinku

Pro ten segment zákazníků, kteří během týdne sotva najdou čas na nákupní horečku, je víkend ideální dobou vyrazit do obchodů. O to větší je po týdenním čekání zklamání, když na pultech nenajdou svoji velikost nebo oblíbený kus zboží. Kurýři GO! dováží zboží i o víkendu, takže jsou obchody vždy připraveny na hlavní prodejní tepnu.

Posune vás do světa

Říká se, že každá krize je jen další příležitost. Ti, kteří se v dobách opatření pustili do budování zahraniční expanze, narazili na červencovou legislativní bariéru, která upravila podmínky pro výměnu zboží s třetími zeměmi. Našim klientům nabízíme komplexní logistické služby od zastoupení v celním řízení po transport či zpětnou logistiku. Stáváme se součástí klientových procesů a pomáháme mu růst, ať už doma či ve světě.

Zdroj : GO!