[quote]Programu letošního SpeedCHAINu vévodila témata spojená s odolností dodavatelského řetězce, automatizací a digitalizací procesů, přípravou na důsledky akceptování principů evropského projektu Green Deal a přetrvávajícím narušením plynulosti globálního dodavatelského řetězce. V devíti odborných sekcích a pěti panelových diskusích zaznělo snad vše, co v současnosti utváří změny dodavatelského řetězce. Program konference obohatily aktuální zkušenosti takových společností, jako jsou ŠKODA Auto, TOYOTA, Zalando, Nestlé, či Panattoni.[/quote]

Letošní ročník konference SpeedCHAIN přivedl do historických prostor Břevnovského kláštera v Praze na sedm set účastníků z deseti zemí světa a zaplnil tak až do limitů spojených s aktuálně platnými opatřeními opět všechna tři podlaží jeho konferenčních prostor. Registrace účastníků byla z kapacitních důvodů letos díky obrovskému zájmu účastníků zastavena již deset dní před zahájením konference SpeedCHAIN.

Konference SpeedCHAIN nabídla i letos ve spolupráci se společnostmi K-Servis a Vinařství Pastorek tzv. Beer Time Get-together, který příjemně propojil celodenní odborný program v jednotlivých sekcích s večerním společenským rautem. Jedná se prvek, jehož cílem je ještě rozšířit společenský rozměr platformy konference SpeedCHAIN; Tento osvědčený formát nabídl neformální prostor pro networking mezi jednotlivými účastníky – to vše nad sklenkou prémiového českého piva či vína v neopakovatelné atmosféře Benediktýnské vinárny a Sally Terrena Břevnovského kláštera.

Tradičním vyvrcholením celého prvního konferenčního dne byl v pořadí již pětadvacátý ročník gala večera VIP Logistic Rendezvous moderovaný Adélou Gondíkovou, kterou doplnila hudební produkce skupiny Olympic Revival. Celý večerní program se nesl v duchu RETRO osmdesátých let dvacátého století. Jeho oficiálními součástmi však zůstaly tradiční předávací ceremoniály hned několika ocenění: GRYF 20:21 – ocenění logistické osobnosti roku si v Tereziánském sále převzal Dr. Petr Rožek, výkonný ředitel SSL ČR, SpeedCHAIN Supply Chain Award převzal z rukou novinářů hned několika oborových časopisů Ing. Milan Kovařík, výkonný ředitel Zemského výboru společnosti EPAL.

Není pochyb o tom, že úspěch, který letošní ročník konference SpeedCHAIN zaznamenal, je výsledkem skvělé spolupráce všech sedmasedmdesáti partnerů, jednadvaceti mediálních partnerů, speakerů, moderátorů i účastníků z celého světa s jejími organizátory – týmem společnosti RELIANT; Ti všichni dělají SpeedCHAIN od samotného počátku tím, čím je: Totiž výjimečnou platformou pro výměnu informací, odbornou diskusi, formální a neformální setkávání lidí se zájmem o moderní logistiku.

 

Zdroj : Reliant

DPP