DPP

AsstrA-Associated Traffic AG, přední dopravní a logistická společnost, s potěšením oznamuje svou účast na Breakbulk Europe 2024, největší světové akci pro projektový náklad a průmysl Breakbulk. Akce se bude konat od 21. května do 23. května 2024 v Rotterdam Ahoy v Rotterdamu v Nizozemsku.

Breakbulk Europe je známý tím, že spojuje profesionály z oboru, vystavovatele a osoby s rozhodovací pravomocí z celého světa, aby prozkoumali nejnovější trendy a inovace v projektové nákladní dopravě. Přítomnost AsstrA na této prestižní akci podtrhuje její závazek k dokonalosti a inovacím v odvětví dopravy a logistiky.

Návštěvníci stánku AsstrA, který se nachází v hale 2, stánek 2 E106, budou mít příležitost seznámit se s odbornými znalostmi společnosti při řešení složitých logistických problémů, včetně nadrozměrného a těžkého nákladu.

V komentáři k účasti AsstrA na Breakbulk Europe 2024 Patrick Richardson, globální ředitel Business Development IPL, řekl: „Jsme nadšeni, že můžeme být součástí této renomované akce, která slouží jako platforma pro lídry v oboru k propojení, spolupráci a podpoře inovací. V AsstrA se věnujeme poskytování výjimečných dopravních a logistických řešení a těšíme se, že naše schopnosti předvedeme na Breakbulk Europe 2024.“

AsstrA zve účastníky k návštěvě svého stánku, aby prozkoumali možnosti partnerství, diskutovali o projektových požadavcích a dozvěděli se více o závazku společnosti dodávat spolehlivá, nákladově efektivní a přizpůsobená dopravní řešení.

Zdroj: AsstrA