Invoitix

Transport Logistic China (TLC) opět sdružuje hráče na logistickém trhu v asijském regionu. Akce se bude konat v Shanghai New International Expo Center (SNIEC) od 25. do 27. června 2024.

Na stánku W4.435 se s návštěvníky výstavy rádi setkají zástupci šanghajské pobočky skupiny společností AsstrA-Associated Traffic AG.

TLC je přední asijský veletrh pro logistiku, informační technologie a řízení dodavatelského řetězce. Transport Logistic China nabízí platformu pro sektor logistiky, pro setkání s klienty, kteří hledají řešení dodavatelského řetězce. Akce je oceňována v celé Asii jako příležitost oznámit svůj vstup na rychle rostoucí čínský trh.

„Čínská ekonomika nadále roste a obchod a obchod vzkvétají, což zvyšuje poptávku po logistických službách. Čínská vláda podporuje rozvoj domácího trhu. TLC 2024 je perfektním místem pro setkání s novými a potenciálními klienty z výrobního, elektronického a maloobchodního sektoru,“ – říká Jun Sun, Country Sales Manager.

Návštěvníci výstavy budou mít vynikající příležitost najít logistické partnery pro podporu jejich podnikání a aktualizovat své znalosti o technologických inovacích v sektoru dopravy a logistiky.

Uvidíme se na stánku AsstrA!

Zdroj: AsstrA

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP