AsstrA-Associated Traffic AG je spolehlivým partnerem na trhu přepravy a logistiky již více než 25 let. Skupina společností se sídlem ve Švýcarsku je zastoupena v Evropě, Skandinávii, SNS, Asii a USA. S rozsáhlými zkušenostmi v mezinárodní logistice pokrývá služba AsstrA všechny druhy přepravy, včetně FCL, FTL, hromadného nákladu, včetně charteru  dovozního/vývozního celního odbavení, skladování a konsolidace, jakož i souvisejících služeb včetně pojištění nákladu.

Pro klienty z různých průmyslových odvětví navrhují a vyvíjejí divize AsstrA Industrial Project Logistics v USA, Evropě, Asii a SNS návrh a vývoj přizpůsobených dopravních řešení. Každý projekt bere v úvahu rozpočtování a plánování, možnosti rekonfigurace/konsolidace a všechny relevantní geografické, politické, klimatické a environmentální faktory.

V reakci na silnou poptávku po logistice průmyslových projektů na Pyrenejském poloostrově otevírá AsstrA-Associated Traffic AG novou dceřinou společnost ve Španělsku. AsstrA Forwarding Spain S.L. poskytne zákazníkům celou řadu řešení silniční, námořní, letecké a železniční dopravy, specializované projektové logistické služby a následnou podporu pro ropný a plynárenský sektor, jakož i inženýrské, nákupní a stavební smlouvy.

Španělské ústředí AsstrA se bude nacházet ve Valencii. Plánuje se také otevření další reprezentativní kanceláře v Madridu se zaměřením na aktivity projektové logistiky. Tým ve Valencii bude podporovat současné podnikání FCL, leteckou dopravu, FTL a expresní přepravu. Tým v Madridu, pod vedením oddělení AsstrA Industrial Project Logistics, se zaměří na řešení pro klienty v hlavním sektoru průmyslových projektů, který zahrnuje inženýrské, nákupní a stavební zakázky. Madrid se bude specializovat na manipulaci s projekty a projektovým nákladem, včetně nadrozměrného nákladu, organizování těžkého a extra těžkého přepravního nákladu, zkoumání logistických problémů a poskytování technické podpory a služeb zákazníkům,“ říká Volker Scheffel, ředitel pobočky AsstrA ve Španělsku.

Nová španělská kancelář AsstrA bude sloužit klientům po celém světě, včetně Severní a Jižní Ameriky, Asie, východní Evropy, Afriky a Středního východu.