Válka na Ukrajině urychlila realizaci strategických plánů expanze společnosti AsstrA-Associated Traffic AG, které požadovaly otevření první kanceláře korporátní skupiny v Gruzii. Ukrajinští členové týmu AsstrA, kteří byli nuceni evakuovat Kyjev, vytvořili připravený tým, který měl obsadit novou kancelář korporátní skupiny v gruzínském hlavním městě Tbilisi.

Nová kancelář zahájila provoz 6. dubna 2022. Mezi její nabídky pro zákazníky a partnery patří letecká, námořní a železniční přeprava, stejně jako doručování alkoholických produktů, těžkého, nadrozměrného, hromadného a tekutého nákladu.

Tým AsstrA Georgia poskytuje přepravní a logistické služby zákazníkům především z hutnictví, výroby a rafinace ropy, automobilového průmyslu, výroby hnojiv, stavebních materiálů, zemědělství, alkoholických nápojů, hi-tech a zdravotnictví.

Gruzie má klíčovou pozici na globální logistické mapě, zboží dopravované mezi Evropou a Střední Asií, Čínou a Perským zálivem proudí přes tuto zemi. Jednou z našich zásad v podnikání je zůstat blízko našim zákazníkům. Prostřednictvím našich nových kanceláři v Tbilisi bude tým AsstrA schopen lépe porozumět místnímu trhu i potřebám našich zákazníků a partnerů,“ říká Nataliya Demchenko, manažerka pro Ukrajinu a Gruzii.

Zdroj  :AsstrA