Invoitix

Společnost AXIUM Packaging, která zahrnuje řadu firem, zaměřených především na výrobu plastových obalů, se nově rozšížila o dceřinou společnost, italskou společnost Silte, výrobce PET a HDPE obalů a lahví. Kromě toho prakticky všechny jeho stávající dceřinné společnosti představily zajímavé novinky v oblasti vývoje obalů.

 

Společně se společností Bayer Crop Science, předním evropským výrobcem přípravků na ochranu rostlin, vyvinula společnost KKT Kaller-Kunststofftechnik  nové typy bariérových obalů.

Nové lahve jsou určeny pro inovativní řadu SmartLine. Jedná se o 2 nové modely o objemu 50 ml a 100 ml, které jsou vyráběny z HDPE extruzí a koextruzí, což umožňuje přidání ochranné bariérové vrstvy.

 

Universální uzávěr

Loire Plastic Industrie rozšířil řadu standardních uzávěrů „Mercure“  o novou verzi. Takže nová řada „Mercure“, která je již k dispozici v průměrech 20 mm, 24 mm a 63 mm, je nyní k dispozici také v průměru 28 mm. Díky PE vložce ve spodní části uzávěru se hodí pro všechna hrdla lahví o průměru 28 mm. Střízlivý design a matný povrch připomínají industriální styl minulosti a dodají vašemu obalu vintage nádech. Lehký uzávěr „Mercure“ 28/410 je k dispozici také v provedení R-PP pro odolnější balení.

 

Opětovné uzavírání a obaly na koření

Novinkou na trhu jsou i opětovně plnitelné obaly na tuhé deodoranty s ekologickým designem přizpůsobitelné našim stávajícím standardním obalům, které jsou k dispozici ve velikostech 40 ml a 50 ml, které na trhu představila společnost Lapac Injection.

15 let spoléhá při dodávkách PET obalů pro balení svého sortimentu koření polská společnost Bella-Bis na Actipack. Standardní model Karla 330 ml je určen pro balení více než 30 produktů: přírodního koření bez konzervačních látek, GMO a glutamátů, stejně jako lyofilizovaných bylinek a ovoce. Nově je úspěšná spolupráce posílena dodávkou dóz s uzávěrem Spoon Cap od sesterské společnosti Loire Plastic Industrie, které jsou pro použití těchto produktů dokonale vhodné.

Zdroj: SYBA

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP