Láhev na vodu Neue je vyrobená ze 100% recyklovaného plastu. A co více? Láhev působí designově bezchybně a velmi působivě. Do láhve vyrobené společností Berry Global se stáčí nová luxusní artézská minerální voda.

NEUE Water byla vědomě koncipována pro dnešní moderní životní styl na cestách. Kromě recyklovaného obsahu umožňuje jedinečný ergonomický plochý tvar láhve, aby se snadno vešla do kapes, tašek a úložných prostor na opěradlo sedadla v letadlech a vlacích. Neméně důležitá je robustní konstrukce láhve, díky které je vhodná pro doplňování pro vícenásobné použití a na konci životnosti ji pak lze snadno recyklovat.

Užitý design v praxi

Technické znalosti společnosti Berry a její dlouholeté zkušenosti s používáním recyklovaných plastů byly rozhodující při realizaci původního konceptu designu od zakladatele NEUE Water Michaela Lowerse. Berry úspěšně přizpůsobila technologii vstřikování, tak, aby vyhovovala novému designu ploché láhve.

Atraktivitu láhve zvyšuje i limitovaná edice etiket. Umělecké provedení designu etiket se bude v průběhu sezón navíc i nadále měnit. Inaugurační kolekce obsahuje šest zářivých jedinečných tisků od berlínského umělce ze Studio Raaad.

Úspěch na trhu i v odborných kláních

NEUE voda se čerpá z jedné ze dvou artézských studní v Dánsku, která je známá svou jemnou chutí. Plní se jen několik metrů od zdroje, což umožňuje produkci s nízkým dopadem na životní prostředí. V měsících od svého uvedení se NEUE Water vyprodala během prvního týdne od uvedení na trh v obchodním domě Harrods a získala několik ocenění, včetně zlata za design na výročních cenách Taste and Design Awards Fine Water Society a Good Brand Award od časopisu Sublime. Ceny zohledňují sociální a environmentální udržitelnost produktu.

Zdroj: SYBA

DPP