[quote]Vyberte si pro přepravu tekutých produktů to nejlepší řešení aneb moderní logistika v potravinářském a nápojovém průmyslu. Potřebujete zajistit bezpečnou a efektivní logistiku potravin? Hledáte vysokou kvalitu, dlouhou životnost a snadnou manipulaci? Představíme Vám top produkty na trhu, které splňují i ty nejvyšší standardy a certifikace, jsou šetrné k životnímu prostředí a navíc optimalizují náklady spojené s transportem.[/quote]

Mějte jednoduchý styl – spokojte se jen s tím nejlepším!

Pro přepravu a skladování tekutých potravinářských produktů se běžně používají nerezové tanky, které plní svůj účel, avšak jsou velmi nákladné, nesnadno se čistí a zabírají stejný prostor, ať už jsou plné, či prázdné.  V současné době se do hledáčku potravinářských podniků stále častěji dostávají tzv. IBC kontejnery, které jsou pro tyto účely skladování a převozu tekutin speciálně uzpůsobeny. Pokud kladete důraz na kvalitu, je lepší si vybrat u spolehlivého výrobce. Takový partner vám nabídne komplexní služby zahrnující vypracování analýzy vašeho současného obalového řešení a navržení možnosti, jak co nejlépe využít nákladní či skladové prostory a zefektivnit celý logistický proces.

Proč do toho jít s kvalitním plastovým kontejnerem?

Plastový kontejner má velice nízkou váhu a je proto ideální pro manipulaci. V dnešní době se vyrábí z kvalitního plastového materiálu (HDPE), který je vysoce odolný proti nárazům a poškození. Dokáže odolávat i extrémním teplotním podmínkám při uložení v exteriéru nebo vysokým teplotám ve výrobních halách. HDPE je samozřejmě certifikován pro kontakt s potravinami a to i v případě opakovaného použití. Navíc je recyklovatelný a ekologický, neboť je recyklát znovu využíván pro výrobu přepravních obalů. Kontejnery mají zároveň vysokou nosnost a je možné je skládat a stohovat. Dokáží zajistit 100% bezpečnost, nepropustnost a ochranu před kontaminací obsahu. Hladké stěny zajišťují snadné čištění a samozřejmě maximální hygienu tak důležitou v potravinářské výrobě.

Novinka na trhu – excelentní výkon s Combo Excelsior

Tento nový skládací kontejner byl uveden na trh v letošním roce a ihned se dočkal značné pozornosti českých zákazníků. Excelsior byl speciálně upraven pro potřeby mezinárodní logistiky především v oblasti lodní, kamionové a vlakové dopravy.

Combo Excelsior stojí v čele inovací

Tento kontejner má extrémně pevnou konstrukci a to díky dvojitým stěnám a kovovým výztužím. Jeho parametry jsou díky tomu pozoruhodné. Až 1500 kg nosnost jednoho kontejneru, neuvěřitelných 8000 kg při stohování a 3200 kg při dynamickém zatížení. Při transportu je zaručena maximální bezpečnost díky systému zámků ve tvaru T, které drží pevně pozici kontejnerů při převozu. Nechybí bezpečnostní samo zamykací víko s dvojitými stěnami a možností plombování, které chrání obsah proti kontaminaci či znehodnocení. Combo Excelsior umožňuje složením dosáhnout snížení nákladů na svoz prázdných obalů o neuvěřitelných 80%!

Kontejner, který šetří vaši kapsu!

Pro nákup kontejneru Excelsior budete potřebovat o 60 % méně prostředků v porovnání s nerezovými tanky.

Díky stohovací schopnosti a ideálnímu rozměru dokáže Excelsior maximálně využít také prostor návěsu kamionu, železničního či lodního kontejneru. Při reverzní logistice umožňuje skládání úsporu nákladů na dopravu a snížení ekologického zatížení.

Při čištění ho snadno omyjete vodou, vyměníte vak a můžete znovu použít. Díky hladkým stěnám se nikde neusazují žádné nečistoty a velmi snadno osychá. Nevznikají tak náklady na čisticí prostředky a nutnost likvidovat chemické látky.

Kde nakoupit takové produkty?

Kompletní nabídku plastových kontejnerů typu Combo naleznete na webu společnosti Schoeller Allibert, výrobce moderních plastových obalů a evropské jedničky na trhu přepravních kontejnerů.

 

Zdroj : Schoeller Allibert