Invoitix
Rakousko se aktuálně potýká s velkou sněhovou kalamitou a je opravdu nereálné pro rakouské úřady udržovat vozovky sjízdné! Společnost GO! Express & Logistics nabízí expresní přepravu do Rakouska, v minulém roce zavedla garantované doručování pro všechny typy přeprav následující den do 8:00 nebo 10:00! A to nejen pro kusové zásilky, ale i pro palety. V kombinaci s pozdním vyzvednutím můžou klienti na důležitých dokumentech pracovat až do pozdního odpoledne a jejich kolegové v Rakousku je dostanou hned po příchodu do práce. Stejně tak můžou společnosti nechat své zákazníky objednávat až do konce pracovní doby a hned následujícího rána GO! doručí zboží po celém Rakousku

I jednička v mezinárodní přepravě zásilek, jako je GO! Express & Logistics, je krátká na přírodní katastrofy, a tak bohužel může dojít k prodlevě u zásilek do/z Rakouska, protože cesty jsou aktuálně opravdu nevyzpytatelné! V Rakousku je kvůli závějím a popadaným stromům uzavřeno na sto silnic. Lidé jsou nadále odříznuti od světa ve štýrských obcích Pölstal a Hohentauern, kde byl v pondělí vyhlášen mimořádný stav. Společnost GO! Express & Logistics své klienty průběžně informuje o aktuální situaci a všem je k dispozici na své bezplatné infolince 800 311 000.

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze – Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

Zdroj : GO! Express & Logistics

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP