Invoitix

[quote]ČEMAT trading, spol. s r.o., zastupující na českém a slovenském trhu předního výrobce přídavných zařízení pro manipulační techniku – BOLZONI AURAMO MEYER – představuje vícepaletové manipulátory z produkce MEYER, označené jako – „G“ série. Jedná se o nejnovější verzi tohoto typu zařízení značky MEYER. Značky, která jako první na světě vynalezla a stala se průkopníkem vícepaletových manipulátorů.[/quote]

 Díky automatizovanému mazacímu systému, který je nedílnou součástí tohoto zařízení (mezinárodní patent), nabízí MEYER jedinečný koncept.  Automatizované mazání prodlužuje intervaly údržby přídavného zařízení, synchronizuje servisní intervaly vozíku a přídavného zařízení  – není nutná žádná údržba mezi intervaly. Systém minimalizuje náklady životního cyklu přídavného zařízení a napomáhá se zcela vyvarovat opotřebení či škodám způsobeným nadměrným, či nedostatečným mazáním. Snížené náklady na životní cyklus a prodloužené intervaly údržby, přizpůsobené servisním intervalům vozíku, charakteristikám vyžadovaným moderními logistickými procesy, předurčují tato přídavná zařízení pro flotily vozíků ve fullservisu.

Unikátní systém automatického mazání je vnitřní součástí uzavřeného tyčového systému MEYER, nevyžaduje tedy žádné externí propojení, ani nádobky s mazivem.

Mezi přednosti vícepaletového manipulátoru Meyer „G“ série patří:

  • Využívá běžná maziva (stupeň konzistence 000, polotekuté)
  • Mazivo automaticky dávkuje tah gravitace
  • Spotřeba osminy maziva ve srovnání se standardním zařízením
  • Snadná údržba a nižší provozní náklady
  • Možnost instalace pouze na boční posuv nebo pro celé přídavné zařízení.
  • Nevyžaduje žádné externí propojení, ani nádobky s mazivem
  • Brání usazování maziv a nečistot na tyčovém systému i nákladu
  • Nižší požadavky na údržbu i náklady životního cyklu.

            

Informační video ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=5f-JBNeHPho

„MEYER nabízí přídavná zařízení, která jsou charakterizována nízkými provozními náklady – což je značná výhoda pro nasazení do flotil pod plným servisem“, říká Ivo Kopečný, obchodní ředitel společnosti Čemat.

„V posledních letech je čím dál, tím těžší uspět u zákazníka. Marketéři se předhánějí, jak nejlépe prezentovat produkt a prodat více, než konkurence. O to více mě těší, že u manipulátorů MEYER nejde jen o pouhý marketingový tah, což dokazují příklady chvály na naše produkty přímo od uživatelů z praxe, například pana Marka Spurného, jednatele společnosti B-move, s.r.o., která zajišťuje logistiku pro Pivovar Starobrno ze skupiny Heineken“.

Pan Spurný mimo jiné konstatuje: „…s manipulátory MEYER jsme spokojeni, obzvláště o poslední dodaný kus („G“- série) se nám tady chlapi předhánějí, kdo s ním bude jezdit…“

Dalším příkladem je společnost STERIS AST CZ, s.r.o. z Velké Bíteše.

„ Nakoupili jsme několik ks manipulátorů MEYER s tím, že nám budou stačit. Ulehčují a zrychlují nám však práci natolik, že i ostatní manipulanti by přivítali osazení stejným zařízením i na jejich vozíky, což bychom do budoucna chtěli zvážit,“ říká pan Dalibor Jakš, technický manažer společnosti.

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP