DPP

[quote]Na trhu s plastovými přepravními obaly se objevila novinka, skládací paletový kontejner Magnum Optimum 1208. Tento kontejner vyniká unikátními vlastnostmi, které musí ocenit snad každá firma či podnikatel. Díky svým vlastnostem nemá na trhu se skládacími kontejnery konkurenci. Pojďme si ho představit.[/quote]

Žhavá novinka a jednička mezi FLC kontejnery Vám udělá jen radost. Magnum Optimum totiž splňuje ty nejvyšší požadavky v oblasti skladování, přepravy a je vyráběn speciálně pro účely logistiky průmyslových výrobků. Nicméně díky svému univerzálnímu charakteru ho využijete v široké škále výrobních procesů.

Samé plusy, žádné mínusy

Výrobce klade velký důraz nejen na bezpečnost, ale i na redukci logistických nákladů. Magnum Optimum 1208 disponuje ultra lehkou hmotností, nabízí nosnost až 750kg na jeden kontejner, při stohování až do 3200kg, oproti konkurenčním či kovovým řešením umí ušetřit až o 30% více prostoru při přepravě, jelikož nákladní přívěs dokáže pojmout 99 složených kontejnerů, zatímco v rozložené podobě neuvěřitelných 363 kontejnerů.

Designéři, kteří mají prsty v tomto bezkonkurenčním kousku, opravdu pamatovali na vše. Díky speciálním dvojitým stěnám se zvyšuje vnitřní objem a kompatibilita s robotizovanými systémy. Díky systému Optiframe se stává Magnum Optimum nejvariabilnějším kontejnerem na trhu s plastovými obaly. Tento nadstavec dokáže modifikovat jak vnitřní objem, tak jeho výšku.

Údržba a čištění kontejneru jsou velmi snadné, neboť hladké boční stěny a základna se dají jednoduše čistit i sušit. Výrobci mysleli i na snadnou identifikaci. Vnější boční stěny disponují zapuštěnými prostory vyhrazenými pro etikety s čárovými kódy nebo RFID značení.

Univerzální charakter a alternativa oblíbených gitterboxů

Tento skládací plastový kontejner vyniká opravdu ojedinělými vlastnostmi, které nenajdete u klasických dřevěných nebo kovových kontejnerů. Zároveň jsou však ideální alternativou kovových gitterboxů. Díky tomu, že mají stejné rozměry, je možné je společně kombinovat ve skladu. Nemusíte tedy nahrazovat své současné řešení. Stačí ho doplnit o moderní plastové obaly. Magnum má základnu vybavenou klasickými nožkami nebo může mít 2-3 ližiny pro manipulaci za pomoci vysokozdvižných vozíků. Nepotřebujete tedy ani palety pro jejich převoz.

Schoeller Allibert – ten správný partner pro skladování a logistiku

Schoeller Allibert je předním evropským výrobcem plastových obalů a zároveň se věnuje jejich inovacím. Sleduje podrobně trendy v této oblasti a upravuje současné portfolio produktů dle požadavků trhu i zákazníků samotných. Mezi jejich činnost patří také zakázková výroba na míru potřebám klienta. V České republice slaví firma již 25. výročí na trhu. Jejich dlouholeté zkušenosti garantují spolehlivost, komplexní služby a především nejvyšší kvalitu. Schoeller Allibert nezapomíná ani na ekologickou problematiku a snahu o udržitelný rozvoj, proto jsou všechny produkty plně recyklovatelné a opakovaně použitelné.

Zdroj : Schoeller Allibert,  www.schoellerallibert.com/cz.