Zdroj: Freeimages.com

[quote]Společnost Creative Edge Software byla již několikrát za svá SW řešení oceněna. Oceněný SW iC3D je určen především pro výrobce obalů a jako jedna z nejnovějších technologií, kterou lze využít při renderingu vysoké kvality byla 16. – 17. 5. souběžně presentována na veletrzích  v New Yorku a Milánu.[/quote]

Ve stejném termínu se letos konaly veletrhy LuxePack (New York) a Packaging Premiere (Milán). Na obou veletrzích nechyběla SW společnost Creative Edge Software.

Live show v reálném čase

Kromě diskuze nad SW, na stánku probíhala i možnost workshopu. V tomto případě si mohli návštěvníci přinést či vytvořit své vlastní soubory AI nebo PDF a vyzkoušet dynamické schopnosti nového nástroje Real-Time Ray Tracer, který je součástí nové verze SW iC3D. Real-Time Ray Tracer bude brzy k dispozici i jako bezplatná automatická aktualizace (verze 5.2) pro stávající uživatele SW, které mají s dodavatelem uzavřenou smlouvu o aktualizacích.

Doba náročného renderování výrazně zkrácena

Technologie funguje na libovolném počítači Mac nebo PC ve spojení s odpovídající grafickou kartou NVidia nebo AMD. Díky ní lze vykreslovat design s vysokým rozlišením s velmi vysokou rychlostí. Například vysoce kvalitní obraz s rozlišením 6000 x 3500 pixelů, který se běžně renderuje 3-4 hodiny, dosáhne nyní fotorealistické kvality za 1 minutu, 49 sekund. Využitelnost je při realistické tvorbě image obalů, vytváření průhledných efektů (sklo, tekutiny apod.) či herní průmysl.

DPP