DPP

Pracovní oděvy jsou osobními ochrannými prostředky, to znamená, že jsou speciálně navrženy tak, aby pracovníkovi usnadnily jeho práci, účinně jej chránily před rizikem nehod a zranění při provádění určitých úkolů, které by se mohly ukázat jako nebezpečné.

Pracovní oděvy jsou navrženy tak, aby co nejlépe odpovídaly specifickým potřebám pracovníků a musí zohledňovat různé parametry, včetně svobody pohybu, udržení tepla v nejchladnějších obdobích nebo odvodu tepla a potu v létě, lehkost a pohodlí, ochrana před větrem a deštěm.

Bezpečnost při práci je samozřejmě v popředí, ale když se nad tím zamyslíme, oblečení pro prevenci úrazů nás může potkat v mnoha situacích našeho každodenního života. Je tedy užitečný i v životě mimo pracoviště. Ale samozřejmě v závislosti na práci a typu prováděných úkolů je povinné mít specifická zařízení na ochranu těla, rukou, očí nebo nohou.

V případě pracovních oděvů je každý oděv navržen tak, aby odpovídal konkrétní potřebě práce a pohodlí.

  Tak například pracovní kalhoty musí reagovat na tyto potřeby:

  • svobodu pohybu – danou strečovými a technologicky vyspělými tkaninami
  • funkčnost – díky přítomnosti mnoha kapes
  • robustnost – díky výztužným vložkám jako je poly-oxfordv oblastech největšího tření a opotřebení
  • ochrana před chladem a vlhkostí nebo naopak pro zajištění svěžesti a pocení v létě.

Pracovní bunda  nebo vesta bez rukávů  musí naopak chránit před větrem, deštěm a udržovat stálou teplotu, aby bylo zajištěno ideální mikroklima, které vám umožní pracovat pohodlně a v naprostém klidu.

Pokročilé technologie, díky kterým je tkanina vodoodpudivá, větruodolná, natahovací ve 4 směrech, izolující, ale nejen to.

Velmi důležitý je také design a i když to na první pohled není hned patrné, je bezpečnostní oděv vybaven drobnými prvky, které zvyšují ochranu osoby, jako je například šňůrka proti zamotání nastavitelná zevnitř bundy, vnější kapsa, jako u bundy SPACE  nebo zadní kapsy kalhot mírně posunuté směrem k vnější straně nohavic jako u kalhot WORLD, aby se usnadnil vstup ruky, když máte na sobě například těžkou vestu.

NOVÁ U-POWER BUNDA SPOCK HYBRID NA PODZIM A ZIMU

S příchodem prvního chladného počasí se stává nutností používat pracovní bundu, která zaručí ochranu a pohodlí.

Například bunda U-POWER SPOCK  je  je ideální do práce i na volný čas.

Je hybridní, voděodpudivá, větruodolná a prodyšná. Je ideální pro všechny, kteří vykonávají dynamickou práci v chladném nebo středně mírném prostředí , ale nechtějí se vzdát svobody pohybu .

Svršek této pracovní bundy je vyroben z prošívané péřové bundy s bezešvou technologií a zaručuje teplo a ideální mikroklima, zatímco vnitřní podšívka je z nylonu a jemného mikrofleece se sítotiskem.

Kapuce je pevná a nastavitelná.

SPOCK  má dvě velké vnitřní kapsy, dvě přední kapsy uzavíratelné fluorescenčním zipem a náprsní kapsu s voděodolným zipem, stejně jako centrální zapínání, aby byla zaručena ochrana proti vodě a dešti.

Tato bunda se navíc vyznačuje tvarovaným spodkem, fluorescenčním lemováním na zádech a logem U-POWER.

Je ideální pracovní bundou pro stavebnictví, služby a průmysl, dopravu a logistiku, řemeslníky, zemědělství a zahradníky.

 

Společnost KLATT s.r.o. je nejen výhradní prodejce italské značky U-POWER, ale můžete u ní objevit i velký výběr kvalitních pracovních oděvů a obuvi od renomovaných výrobců.