Invoitix

Příchod jara znamená začátek sezóny dodávek hnojiv, které hrají důležitou roli v zemědělství a zajišťuje výnosy plodin. Poptávka po železniční přepravě hnojiv z Uzbekistánu a Kazachstánu do Evropy neustále roste v souladu s potřebami zemědělských subjektů.

Rail nabízí několik klíčových výhod pro přepravu hnojiv, včetně předvídatelných dodacích lhůt a optimálních nákladů pro velké objemy. Železniční vagóny mají obvykle nosnost 66 až 68 tun.

Data logistické společnosti AsstrA potvrzují nárůst přepravy hnojiv po železnici. V posledním období bylo ze závodů v Kazachstánu vyexpedováno více než 300 vagonů. Selitra a Ammophos jsou nejoblíbenější druhy hnojiv, které tým AsstrA dopravuje z Kazachstánu do Evropy.

Mezi nejvíce vyvážená hnojiva z Uzbekistánu patří močovina, ledek, soda, NPK a potašová hnojiva.

Mezi oblíbené destinace pro železniční přepravu hnojiv patří trasy z Kazachstánu do Lotyšska, Litvy a Polska. Zásilky z Uzbekistánu přepravují značné objemy do přístavů Poti, Gruzie a Baltského moře, kde se hnojiva překládají na námořní plavidla k dalšímu dodání.

AsstrA nabízí celou řadu služeb pro železniční přepravu hnojiv, včetně doručení na stanici, zajištění vagonů a placení tarifů za celou železniční cestu.

Dmitrij Gerber, vedoucí železniční dopravy CIS, k tomu říká: „Železniční doprava je spolehlivý a efektivní způsob přepravy hnojiv z Kazachstánu a Uzbekistánu do Evropy. Neustále zlepšujeme naše logistická řešení, abychom zajistili efektivní a spolehlivou přepravu hnojiv, splňující nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.“

Chcete-li vypočítat náklady na železniční dopravu, kontaktujte odborníky AsstrA na adrese rail.cis@asstra.com

Zdroj: AsstrA

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP