[quote]Yusen Logistics Benelux s radostí oznamuje zahájení spolupráce s Mitutoyo Europe GmbH.  Tato japonská společnost s historií sahající až do roku 1934 je leaderem v oblasti vývoje a výroby profesionálních měřících zařízení a přesných přístrojů. Mitutoyo dodává širokou paletu výrobků vynikající kvality – od mikrometrů, posuvných měřítek a číselníkových indikátorů po zkoušečky tvrdosti, systémy pro vizuální měření a 3D měřicí přístroje.[/quote]

Yusen nyní zajišťuje pro společnost Mitutoyo distribuci kompletního výrobního portfolia po celé Evropě. Po příjmu zboží z letecké a námořní přepravy (letiště Schiphol v Amsterdamu a přístav Rotterdam) bude toto dále uloženo ve skladu Yusen Logistics Rotterdam. Odsud bude dále distribuováno nejen k dealerům a distributorům výrobků Mitutoyo, ale také koncovým zákazníkům v Evropě.

V rotterdamském skladu bylo pro výrobky Mitutoyo vyhrazeno 6 500 m² prostoru, což odpovídá 12 000 SKU. Yusen Logistics bude zajišťovat služby zahrnující manipulaci se zbožím, pick-pack, nakládku a následnou expedici. Touto novou operativou se ve skladu vytvoří dalších deset pracovních míst.

Smlouvy o spolupráci byly uzavřeny nedávno, vlastní distribuce začala v září 2017. Za společnost Mitutoyo Europe ji podepsal prezident pan Sasaki a za Yusen Logistics Benelux jednatel pan Piet Boogaard.

Piet Boogaard, jednatel Yusen Logistics Benelux, k tomu dodal:

“Jsme potěšeni, že se společnost Mitutoyo rozhodla vybrat Yusen Logistics za svého logistického partnera. Společně budeme pracovat na dalším zlepšování dodavatelského řetězce a našich služeb.”

Zdroj: Yusen Logistics

DPP