Společnost Securikett rozšiřuje svou řadu papírových bezpečnostních etiket pro bezpečné uzavření kartonových obalů. Společnost Securikett, průkopník v oblasti fyzické a digitální ochrany obalů proti neoprávněné manipulaci, uvedla na trh nový typ bezpečnostní ekoetikety, která má zlepšit udržitelnost obalů.

 

Multifunkční papírová bezpečnostní etiketa nabízí komplexní ochranu proti široké škále způsobů manipulace a zároveň je šetrná k životnímu prostředí a přispívá k cirkulární ekonomice firem.

Mastermind se představuje

Papírová etiketa „Mastermind“ dokáže odhalit jakýkoli druh manipulace s obalem. „Nejnovější člen naší rodiny IT’S PAPER má výrazný hologram pro ověření a výrazný otevírací efekt. Indikátory teploty a integrovaná funkce WashVOID dodávají tomuto štítku extra úroveň zabezpečení,“ říká Vanessa Mitterer, MSc, vedoucí výzkumu a vývoje ve společnosti Securikett.

Chytré funkce

Etiketa dokáže identifikovat, kdy byl obal vystaven působením kapalin, teplotě nebo chladu. Pokud dojde k pokusu o odstranění etikety z obalu pomocí kapaliny, spustí se funkce Wash VOID a zobrazí se text „TAMPERED“. Pokud se pokusíte štítek odstranit pomocí tepla, štítek se částečně změní na oranžový. Pokud je teplota příliš nízká, studená barva zareaguje a části etikety zmodrají. Do efektového působení identifikátoru lze integrovat nejen znaky a texty, ale také firemní loga. Štítek nabízí také možnost přizpůsobení indikace tepla a chladu podle přání zákazníka.

Zdroj: SYBA