Invoitix

Linde Material Handling Česká republika již přes rok úspěšně provozuje svou nejnovější regionální pobočku – v Hradci Králové. Nabídka široké řady služeb, rychlost i flexibilita a profesionalita pracovníků se rychle dostala do povědomí odborné veřejnosti a pobočka v části Plotiště nad Labem na ulici Náchodská č. 765 již pevně zakotvila.

 

Řemeslníci, montážníci i velké firmy si zde během roku zvykli pravidelně pronajímat vozíky a vysokozdvižné plošiny či výhodně koupit repasovanou manipulační techniku. A před Vánoci poptávka jistě ještě vzroste. Pobočka zaujímá plochu přes 7 000 m2 a má tedy dostatečný prostor pro vyzkoušení techniky před jejím zapůjčením, či nákupem. Navíc je snadno dopravně dostupná jak ze samotného města, tak z blízké dálnice D11.

 

Na nejnovější pobočce je v nabídce široká škála manipulační techniky k pronájmu, například vysokozdvižné vozíky, retraky, VNA technika, terénní vozíky, ale také vysokozdvižné plošiny, které je možné využít například k bezpečnému provádění stavebně montážních prací či pro práci údržby. Zájemci si mohou také vybrat vozík z nabídky použité manipulační techniky po komplexní repasi. Součástí provozovny je moderně vybavené servisní centrum a zázemí s dostatečnou kapacitou pro přípravu strojů nájemní flotily a pro větší opravy techniky zákazníků z regionu. V moderně vybavených prostorách se také provádí školení řidičů manipulační techniky. A protože v přicházejícím předvánočním ruchu bude každá sekunda dobrá, ocení ti, kterých se vánoční shon týká, jak šíři nabídky, blízkost pobočky, tak rychlost služeb a připravenost pracovníků Linde Material Handling.

 

„Rok provozu pobočky ukázal významné zrychlení dodávek vozíků pro krátkodobý pronájem zákazníkům v regionu Královéhradecka a Pardubicka. Jsme ještě flexibilnější a rychlejší a nezanedbatelná je také úspora nákladů na dopravu a přínos k ochraně životního prostředí v regionu. Naše technika je vždy tam, kde je potřeba,“ zdůrazňuje David Čepek, jednatel Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

 

Po celé České republice nabízí Linde Material Handling kompletní poradenství jak v oblasti vysokozdvižné techniky, tak v rámci itralogistiky. Specialisté společnosti poskytují plnohodnotná intralogistická řešení, přičemž pro zákazníka připraví celková řešení na klíč.

Nejprve provedou vstupní analýzu, při níž zmapují klíčové procesy ve firmě. Výstupem analýzy je návrh na optimalizaci materiálových toků a reorganizaci prostorového uspořádání skladů tak, aby bylo co nejefektivnější. Pro zákazníka jsou následně sestaveny různé varianty řešení, které se liší technologicky, výší investic a provozními náklady, průtokem zboží či skladovou kapacitou. Vhodné řešení zákazníkovi přinese zvýšení produktivity práce, optimalizaci řízení zásob a nákupu výrobků a zboží a také optimalizaci využívané manipulační techniky.

 

Zdroj : LMH

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP