Zdroj: Pixabay.com
Invoitix

[quote]V dnešní široké nabídce to má každý nový producent velmi těžké. Dánský start up Nordic Gourmet Factory se rozhodl prorazit na trhu pro gurmány s rychlým občerstvením. Jedním z prvních počinů je nabídka popcornu netradičních příchutí. A aby se stala tato pochutina pro zákazníky opravdu lákavou, společnost pro ni zvolila i nové obaly.[/quote]

Obaly na oblíbený produkt vyvinula a vyrobila společnost Superfos (RPC Group). A protože se Nordic Gourmet Factory soustředí na výrobu výhradně přírodních produktů a ingrediencí bez přísad, (popcorn může mít řadu příchutí od klasické – karamelové a solené – až po naprosto netradiční, jako je lékořice, malina a belgická čokoláda), další přidanou hodnotou se měl stát i samotný obal. Výsledek je více než povedený.

Úspěch ve znamení odlišení

Společnost NoCrapGourmet už od svého uvedení na trh byla velmi úspěšná, např. hned v roce 2017 získala stříbrnou medaili soutěži Liquorice Taste Awards 2017. Firma se nebála jít, ani u na pohled obyčejného produktu, do obalu, který bude působit exklusivně. Kelímek SuperLock® má atraktivní a výrazný design a k úspěšnosti designu přispívá i zdařile pojatá IML etiketa.

Výrazný design, pohodlné užívání

Kelímek, doplněný černým víčkem, je atraktivní sám o sobě a i na regálech působí velmi výrazným dojmem.  Obsahuje zhruba půl litru popcorn a otočné víko umožňuje spotřebitelům snadné opětovné uzavření pro bezpečné skladování a pozdější další spotřebu.

Zdroj: Syba

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP